Gümüşlük Otelleri ve Gümüşlük Otel Fiyatları
Gümüşlük Otelleri ve Gümüşlük Otel Fiyatları

Gümüşlük Otelleri ve Gümüşlük Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı gezi seyahatinizde size yardımcı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Gümüşlük, Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Buraya yaz sezonu boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ister Tavşan Adasında isterse diğer koylarda birçok konaklama yeri bulunur. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Şimdi bu tatil cennetinde yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Gümüşlük Otelleri ve Gümüşlük Otel Fiyatları

1-Arion Resort Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alan bu otel bünyesinde harika hizmet olanakları bulunur. Yemyeşil bir bahçe, yüzme havuzu ve özel plaj alanı bulunur.  14 villadan oluşan otelde 26 oda mevcuttur. Buraya sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-1000 TL arası ücret ödemeniz gerekir.

2-Hope Otel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesinde bulunur. Ege Denizi kıyılarında yer alan bu otel, yaz sezonu boyunca konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Otelin birbirinden güzel 26 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-800 TL arası ücret ödemeniz gerekir.

3-İbak Sunny Houses: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesinde bulunur. Deniz kıyısına oldukça yakın bir konumda bulunur. Otelin toplam 9 dairesi ile yaz boyunca konuklarını en güzel şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-800 TL arası ücret ödemeniz gerekir.

4-Otel Gümüşlük: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Otelin birbirinden güzel toplam 26 odası bulunur. Buraya yoolunuz düşerse sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-790 TL arası ücret ödemeniz gerekir.

5-Misket Otel Bodrum: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda yer alan bu otel,  yemyeşil doğası, berrak denizi, muzzam bir şekilde süslenen evleriyle yaz sezonu boyunca konuklarını ağırlamaktadır. 2015 yıllında 20 odasıyla hizmette açılan bu otel, konuklarını en iyi şekilde ağırlamaya devam etmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-790 TL arası ücret ödemeniz gerekir.

Gümüşlük Ucuz Otelleri

1-Kaya Apart Gümüşlük: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesinde bulunur. Burada ev konforunda bir konaklama hizmeti için tercih edebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arası ücret ödemeniz gerekir.

2-Gönülçelen Pansiyon: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-220 TL arası ücret ödemeniz gerekir.

3-Koyunbaba Pansiyon ve Restaurant: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arası ücret ödemeniz gerekir.

4-Vega Aparts & Residences: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-250 TL arası ücret ödemeniz gerekir.

5-Pitos Bungalows: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arası ücret ödemeniz gerekir.

Göz at

 1. Gümüşlük Otelleri ve Gümüşlük Otel Fiyatları
 2. Muğla Gezi Rehberi
 3. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 4. Muğla Painball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 5. Muğla Gece Hayatı
 6. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları
 7. Muğla Balayı Otelleri ve Paketler
 8. Bodrum Gezilecek Yerler
 9. Bodrum Gece Hayatı 
 10. Bodrum Otelleri ve Bodrum Otel Fiyatları
 11. Bodrum Balayı Otelleri
 12. Akyarlar Gezi Rehberi
 13. Akyarlar Otelleri ve Akyarlar Otel Fiyatları
 14. Torba Gezi Rehberi
 15. Torba Otelleri ve Torba Otel Fiyatları
 16. Bitez Gezi Rehberi
 17. Bitez Otelleri ve Bitez Otel Fiyatları
 18. Yalıkavak Gezi Rehberi
 19. Yalıkavak  Otelleri ve Yalıkavak Otel Fiyatları
 20. Turgutreis Gezi Rehberi
 21. Turgutreis Otelleri ve Turgutreis Otel Fiyatları
 22. Gündoğan Gezi Rehberi
 23. Gündoğan Otelleri ve Gündoğan Otel Fiyatları
 24. Gümbet Gezi Rehberi
 25. Gümbet Otelleri ve Gümbet Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here