Günlüklü Koyu Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti & Konaklama İmkanları

Muğla ili, Fethiye ilçe sınırında bulunan Günlüklü Koyu, güneş ışığı pek geçirmeyen günlük ağaçlarının bulunduğu alanda yer alan yemyeşil bir doğa harikasıdır.

İsmini Günlük ağaçlarında alan bu koy gezilip görülmeye değer bir yerdir. Özellikle gün doğumu ve gün batımında bu harika ağaç kokularını içinize çekip ciğerlerinize bayram edebilirsiniz.  Bu muazzam koyda; orman, deniz, doğa ve yeşili sevenler için bulunmaz harika bir yerdir. Burada piknik yapıp, hamaklarda uzanıp güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. 500 metrelik sahilinde ince kumların üzerinde yürüyüp denize girebilirsiniz. Burada yüzme bilmeyenler içinde oldukça ideal bir yerdir. Çünkü 10 metre kadar denizin içine girdiğinizde derinleşmediğini fark edeceksiniz. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Günlüklü Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?

Günlüklü Koyu, Fethiye-Muğla karayolu üzerinde bulunur.  Fethiye ilçesine yaklaşık 17 kilometre uzaklıktadır. Kargı-Yanıklar arasında düzenli olarak dolmuş seferleri yapılmaktadır. Bu dolmuşlarla ulaşılabilir. Ya da özel aracınızla tabelayı takip ederek ulaşılabilir.

Günlüklü Koyu Giriş Ücreti

Günlüklü Koyu Giriş Ücreti 17 TL’dir.  2 şezlong 1 şemsiye ücreti ise  25 TL’dir.

Günlüklü Koyu Konaklama İmkanı

Günlüklü Koyu’nda konaklamak için birçok seçenek bulunmaktadır. Burada otel, pansiyon ve günübirlik evler bulunur. Buraya gelmeden önce rezervasyon yapmanızı tavsiye ediyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here