Hakkari Otelleri ve Hakkari Otel Fiyatları
Hakkari Otelleri ve Hakkari Otel Fiyatları

Hakkari Otelleri ve Hakkari Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap bulmaya çalıştık. Umarım iş ve gezi amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Hakkari Otelleri

Hakkari 267.813 toplam nüfusu ile 2016 yıllında ülkemizin en kalabalık  64. büyük şehri olmuştur. ilimize bağlı 4 ilçe bulunur. Burada birçok turistik yapı bulunur. Bu nedenle yıl boyunca çevre illerden birçok kişi bu şehri ziyaret etmektedir.

Göz at ;

  1. Hakkari Gezilecek Yerler
  2. Hakkari’de Gezilecek 10 yer
  3. Hakkari’nin İlçeleri
  4. Hakkari Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Hakkari Gece Hayatı
  6. Hakkari Otelleri ve Hakkari Otel Fiyatları
  7. Yüksekova ezilecek Yerler

Buraya gelenler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü Hakkari ilimizde konaklama sorunu yoktur. Fakat konaklama imkanları da kısıtlıdır. Seçmek için Pek çok şansınız yoktur. Burada öğretmen evi ve birkaç otel pansiyon dışında başka seçeneğiniz de yoktur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Hakkari Otel Fiyatları

1-Zafer Hotel: Hakkari’nin Yüksekova ilçe merkezinde yer alan bu otel, 24 saat açık resepsiyonu ile hizmet vermektedir. Otelin 36 tane konforlu odası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip rahat bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hotel Şenler: Hakkari merkezde yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu otel 3 yıldızlı olup 64 oda 168 yatak kapasitesindedir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip rahat bir konaklama yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Hotel Oslo: Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde yer alan bu otel, misafirlerini ev konforundaki odalarında ağırlamaktadır. Birbirinden şık ve zarif şekilde dizayn edilmiş 30 odası bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı da bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hotel Sibar: Hakkari şehir merkezinde yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin birbirinden güzel 45 odası bulunur. Buraya sevdiklerinizle gelip rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Ümit Otel: Hakkari merkezde yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Ev konforunda bir hizmet için bu oteli tercih edebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Hakkari Gezi Rehberi hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Hakkari Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here