Hilton Otelleri ve Hilton Otel Fiyatları
Hilton Otelleri ve Hilton Otel Fiyatları

Hilton Otelleri ve Hilton Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve gezi seyahatlerinizde size yardımcı olur.

Hilton Otelleri; Ülkemizin birçok şehrinde ve beldesinde yer alan şık ve konforlu otel zincirdir. İş ve gezi amaçlı yaptığınız seyahatlerde bu otellerde gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi sağlama alırsınız. Şimdi ülkemizin birçok şehrinde yer alan Hilton Otel zincirinden birkaç tanesini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Hilton Otelleri ve Hilton Otel Fiyatları

1-Hilton Bodrum Turkbuku Resort & Spa: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Göltürkbükü mevkiindeki tesis, Türkbükü merkeze 5 km, Bodrum şehir merkezine ise 22 km uzaklıkta bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alan bu otel, toplam 486 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde başta havuz ve spa merkezi olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1000-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa: Muğla’nın Dalaman ilçesine bağlı Sarıgerme mahallesinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1000-1400 TL arasında değişmektedir.

3-DoubleTree by Hilton İstanbul Moda: İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Moda semtinde bulunur. Otel, 245 odalı olup 12 katlıdır. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Burada sevdiklerinizle gelip harika tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 510-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hampton by Hilton Ordu: Ordu merkezine bağlı Akyazı Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Caddesi üzerinde bulunur. Sahile sadece 500 metre uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-850 TL arasında değişmektedir.

5-Hilton Garden Inn Safranbolu: Karabük’ün tarihi ilçesi Safranbolu’da yer alan bu 5 yıldızlı tesis, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 330-770 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Hilton Kayseri:  Kayseri’nin Kocasinan ilçesine bağlı Cumhuriyet Meydanı, İstasyon Caddesi üzerinde bulunur. Hem iş hem seyahat amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. 5 yıldız bu harika otelde kalmak için gecelik Oda fiyatı yaklaşık 300-750 TL arasında değişmektedir. Otel bünyesinde çok farklı hizmetler bulunur.

7-Hampton by Hilton Samsun: Samsun’un Tekkeköy ilçesine bağlı Kerimbey Mahallesinde bulunur. Şehrin sanayi bölgesine yakın bir konumda bulunan otelde harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 300-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Hilton Garden Inn Diyarbakır: Diyarbakır merkezde yer alan bu otel, konuklarına harika hizmet olanaklarıyla yıl boyunca hizmete açıktır. Diyarbakır eski şehir bölgesine arabayla sadece 5 dakikalık mesafede bulunur. 4 yıldızlı bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

9-DoubleTree By Hilton İzmir Airport: İzmir-Gaziemir’de yer alan bu otel bünyesinde harika bir bahçe, havuz ve fitness merkezi bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 260-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

10-Hilton Garden Inn Şanlıurfa: Şanlıurfa merkezde yer alan 4 yıldızlı bu otel, Hem turistik hem de iş odaklı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-520 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır.

11-DoubleTree by Hilton İstanbul Tuzlaİstanbul Tuzla’da yer alan bu otel, 84 odasıyla konuklarına üst düzey konfor sunmaktadır. Gemi tersaneleri ve sanayi bölgesine yakın bir konumda yer alan bu otel, yıl boyunca çok sayıda misafir ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-470 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

12-DoubleTree by Hilton Kuşadası: Aydın’ın Kuşadası marinanın tam karşısında bulunmaktadır. Burada otel bünyesinde başta bar olmak üzere çok sayıda farklı hizmetler yapılmaktadır. Burada sevdiklerinizle güzel bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 250-350 tl arasında değişmektedir.

13-DoubleTree by Hilton Elazığ: Elâzığ şehir merkezinde yer alan  Double Tree By Hilton Elâzığ, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinden birbirinden şık 110 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

14-DoubleTree by Hilton Hotel Van: Van’ın Edremit ilçe sınırında bulunmaktadır. Van Gölü’ne oldukça yakın bu otel bünyesinde konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin bulunduğu alan harika manzaralar bulunur. Burada konaklamak için gecelik 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

15-Hampton by Hilton Kahramanmaraş: Maraş merkezinde yer alan bu otel, Kapalı Çarşı, Kale ve şehir müzesine oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here