İBB Halic Nedim Parki

İBB Haliç Nedim Parkı Doğa güzelliğin ve tarihin merkezi olan İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunur. Haliç kıyısında kurulan bu park görülmeye değer bir yerdir. Gezilip görülmesi gereken bir parktır.

İBB Halic Nedim Parkı Yürüyüş yolu

İstanbul ilimizin kalabalık nüfusu ile birlikte birçok sorunu da birlikte getirmektedir. Bunun en başında trafik ve kalabalık ortamlar bu iki şey benim hiç çekemediğim sorunlar. Bir de üstüne iş stresi düşünce gerçekten hayat çekilmez oluyor. Ama bir hafta sonu sevdiklerinizi yanınıza alıp şehrin gürültüsü uzak bir yerlere giderseniz bu stres ve yoğunluktan kurtulabilirsiniz.

İBB Halic Nedim Parki Sarıyer

İstanbul ilimiz nüfus kalabalığından dolay artık böyle rahat nefes alacak yer sayısı o kadar çok azaldı ki her yere devasa binalar doldu. Nereye baksan inşaat nereye baksan AVM yeşil alan gün geçtikçe azalıyor. Bu sadece İstanbul ilimiz için değil dünya genelinde bu sorun var.

İBB Halic Nedim Parki piknik alanı

İşte İstanbul ilimizde rahat nefes alıp kafa dinleyebileceğiniz nadir yerler var bunlardan biri de İBB Haliç Nedim Parkı’dır. Burası şehrin içinde ama stres ve kaostan uzak. Tavsiye ederim, kafa dinlemek için harika bir yer. Burada spor yapan kişilere şahit olabilirsiniz. Yada bankta oturup denizi seyredenlere yada yürüyüş yapanlara şahit olabilirsiniz. Sessiz sakin bi o kadar da güzel bu parka yolunuz düşerse mutlaka uğrayın.

İBB Halic Nedim Parkı Nerede
İBB Halic Nedim Parki İstanbul

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here