İğneada Otelleri ve İğneada Otel Fiyatları

İğneada Otelleri ve İğneada Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

İğneada, Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı, Trakya’nın Karadeniz sahilinde bulunan bir beldedir.20 km uzunluğundaki sahile sahip İğneada bozulmamış doğası, temiz havası, masmavi deniz suyu ve muhteşem havası ile önemli bir turizm beldesidir. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda turist buraya akmaktadır. İğneada’da çok sayıda konaklama yerleri bulunmaktadır. Güzel bir tatil için İğneda’yı tercih edebilirsiniz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

İğneada Otelleri ve İğneada Otel Fiyatları

1-İğneada Resort Hotel & Spa: Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada Beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur. Tesis bünyesinde  kapalı yüzme havuzu, sauna, otantik Türk hamamı, buhar odası ve sağlıklı yaşam merkezi bulunur. 5 yıldızlı bu şık ve konforlu mekanda sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Huzur, sağlık ve tatil adına aradığınız her şey elinizin altında durmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 300-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-İğneada Parlak Resort Hotel: Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada Beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde gece mekanı, havuz, restoran ve sağlık yaşam merkezi bulunur. Burada gönlünüzce bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 180-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Akkuş Hotel: Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada Beldesinde bulunur.  Bu otel 2000 yıllında Dr. İbrahim Akkuş tarafında hizmette açılmıştır. Harika bir manzarası bulunur. Buraya gelen kişiler sevdikleriyle birlikte gönül rahatlığıyla burada kalabilir. Bu otel hakkında daha fazla bilgi edinmek için 0 288 692 23 81, 0533 558 18 26 numaralı telefonlarla iletişime geçin.

4-Meltem Hotel: Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada Beldesinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik 120-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Bu otel hakkında daha fazla bilgi edinmek için(0288) 692 21 10 numaralı telefonla iletişime geçin.

5-Nur Otel: Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada Beldesinde bulunur. Şık ve konforlu bir yapısı bulunur. Burası yıl boyunca çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 100-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Bu otel hakkında daha fazla bilgi edinmek için (0288) 692 22 73 numaralı telefonla iletişime geçin.

6-İğneada Yakamoz Pansiyon: Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada Beldesinde bulunur. Ev sıcaklığında bir konaklama yeri isterseniz burası sizin için doğru adres olabilir. Uygun fiyatta burada kalıp tatil keyfinizi çıkarabilirsiniz. Bu pansiyon hakkında daha fazla bilgi edinmek için 0537 611 62 85 numaralı telefonla iletişime geçin.

7-İğneada Motel: Kırklareli’nin Demirköy ilçesine bağlı İğneada Beldesinde bulunur. Bu konaklama yeri 2015 yıllında baştan sona kadar yenilenmiştir. Otelin birbirinden güzel 16 odası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here