İllüzyon Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
İllüzyon Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti

İstanbul’un en eğlenceli ve yenilikçi müzelerine birisi daha eklendi. Sadece çocuklar için değil yetişkinler içinde çok güzel ve keyifli vakit geçirebileceğiniz bir müzedir İllüzyon müzesi. İllüzyon müzesine geldiğinizde hem merkezi konumu hem de ailenizle güzel bir vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

İllüzyon Müzesi Nasıl Gidilir?

İllüzyon Müzesine gitmek için çok farklı ulaşım araçları bulunmaktadır. İllüzyon Müzesi İstanbul’un ve Dünyanın en ünlü caddelerinden birisi olan ve Taksimde yer alan İstiklal caddesinde yer almaktadır. İstiklal caddesi üzerinde, Asmalı mescitte Narmanlı han içinde hizmet vermektedir.

Metro ile gelenler Şişhane durağından inip yürüyerek çok kısa bir süre içinde İllüzyon Müzesine varabilir. Ya da her hangi bir ulaşım aracıyla Taksim meydanında gelip buradan kolayca müzeye varabilirsiniz.

İllüzyon Müzesi Giriş Ücreti

İllüzyon Müzesine giriş ücreti ise ne yazık ki yüksek olduğunu söylemeliyiz. Her gün sabah 10:00’da açılan müze akşam 22:00’da kadar hizmet vermektedir. Giriş için Aile paketi 200 liradır. Yetişkinler ayrı olarak 70 lira, 5-18 aralığındaki çocuklar, yaşlılar ve öğrenciler için 45 lira ödemelisiniz.

İllüzyon Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
İllüzyon Müzesi Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti

Narmanlı Han
İstiklal Cd. No:180
34421, Beyoğlu / İstanbul
0 (212) 244 06 64
info@museumofillusions.com.tr

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here