İncekum Otelleri ve İncekum Otel Fiyatları

İncekum Otelleri ve İncekum Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

İncekum, Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Buraya özellikle yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir.  Buraya gelen turistler konaklama yönünden hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda konaklama alternatifi bulunur.  Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi İncekum’da bulunan  bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

İncekum Otelleri ve İncekum Otel Fiyatları

1-Alara Park Residence Hotel: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı İncekum beldesinde bulunur. Tesis bünyesinde harika bir özel plaj alanı ve yüzme havuzu bulunur. Bunun dışında başta hamam ve sauna olmak üzere birçok farklı hizmetle konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 800-1200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Alara Kum: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı İncekum beldesinde bulunur. Otel bünyesinde çok sayıda farklı hizmet bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Odalar oldukça şık bir tasarımda dizayn edilmiştir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 700-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Pegasos Resort Hotel Alanya: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı İncekum beldesinde bulunur. Harika bir manzarası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Yalıhan Una Hotel: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı İncekum beldesinde bulunur. 1969 yıllından berri konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Otel bünyesinde çok sayıda farklı hizmetler sunulmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 580-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-İncekum Beach Resort Otel: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı İncekum beldesinde bulunur. Yemyeşil bir bahçe içerisinde konumlanan 5 yıldızlı lüks tesis, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-İncekum West Hotel: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı İncekum beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alır. 3 yıldızlı bu otelin bünyesinde birçok farklı hizmet sunulmaktadır. Tesis, 230 yatak kapasiteli ve 115 odadan oluşmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Top Hotel: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı İncekum beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alır. Tesis, 430 yatak kapasiteli ve 211 odadan oluşmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 310-420 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Annabella Park Hotel: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı İncekum beldesinde bulunur. Hem eğlenip hem de kafa dinlemek isterseniz burası tam size göre bir yer. Tesis bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Annabella Diamond Hotel: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı İncekum beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunan tesis bünyesinde açık yüzme havuzu, klimalı odalar ve spa merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 410-570 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Club Mermaid Village: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı İncekum beldesinde bulunur. Bu tesis, 77 apart 82 oda ile konuklarına en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 420-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here