İnkumu Otelleri ve İnkumu Otel Fiyatları
İnkumu Otelleri ve İnkumu Otel Fiyatları

İnkumu Otelleri ve İnkumu Otel Fiyatları ile ilgili bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı seyahatlerinizde size yardımcı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

İnkumu; Bartın’nın Amasra ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Bu belde daha çok yaz turizmi ve doğal güzellikleriyle ile anılmaktadır. Başta Ankara olmak üzere çevre il ve ilçelerde yaşayan halkın tatil için tercih ettikleri bir yerdir. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü tatil beldesi İnkumu’nda birçok konaklama yeri bulunmaktadır. Burada çok sayıda otel ve pansiyon bulunur. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem maddi hem de manevi anlamada bir rahatlık yaşarsınız. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

İnkumu Otelleri ve İnkumu Otel Fiyatları

1-Sunset Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı İnkumu beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın bir konumda yer alır. Odaları dağ ve deniz manzaralı olup bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-İnkumu Terrace Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı İnkumu beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alan bu otel, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otelin birbirinden güzel 16 tane odası bulunur. Otelin hemen önünde harika bir plaj bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Alihan Hotel İnkumu: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı İnkumu beldesinde bulunur. Plajı ve denize sıfır konumuyla konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Dağ manzarasına sahip bu tesis bünyesinde harika lezzetler sunan bir restoran bulunur. Huzurlu ve sakin bir tatil keyfi yaşamak için burayı tercih edebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hacettepe Tesisleri: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı İnkumu beldesinde bulunur.  Batı Karadeniz’in en güzel plajı ve denizinin yanı başında  kurulan bu tesiste sevdiklerinizle birlikte keyifli bir tatil imkanı yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-MTT Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı İnkumu beldesinde bulunur. Deniz ve şehir manzaralı bu otel, yıl boyunca konuklarına hizmetler sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

İnkumu Gezi Rehberi hakkında bilgi edinmek için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << İnkumu Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here