İstanbul Sapphire AVM Nerede, Nasıl Gidilir?
İstanbul Sapphire AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul ili, Kağıthane ilçe sınırında yer alan İstanbul Sapphire veya Sapphire of İstanbul ya da kısaca Sapphire, 261 metre anten yüksekliğiyle ülkemizin en yüksek, Avrupa’nın ise en yüksek 17. binasıdır.

Toplam 165.169 metrekarelik alan kaplayan İstanbul Sapphire AVM, toplam 66 kattan oluşmaktadır. En üst katta ise harika bir teras bulunur. Bu terasa çıktığınızda bütün İstanbul Ayaklarınızın altında kalmaktadır. İstanbul’un harika manzarasını burada izleyebilirsiniz.

Burada birçok mağaza, restoran, rezidans, oyun alanı, sinema salonu ve farklı etkinlik alanı bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir gün yaşayabilirsiniz. Gönlünüzce alışveriş yapıp doyasıya eğlenebilirsiniz. Bunun yanında terasa çıkıp harika manzara karşısında kendinizde geçebilirsiniz.

İstanbul Sapphire AVM ve Seyir Terası Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul Sapphire AVM, İstanbul’un Kağıthane ilçesine bağlı Çeliktepe Mahallesi’nde bulunmaktadır. Buraya ulaşmak için en yakın durakta metrobüse binip Zincirlikuyu durağında inip 4.levente doğru giden minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da Hacıosman – Yenikapı metrosuna binip  “4. Levent” istasyonunda inip tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here