Kadıköy Otelleri ve Kadıköy Otel Fiyatları

Kadıköy Otelleri ve Kadıköy Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım iş ve gezi seyahatlerinizde size pusula olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Kadıköy; İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçesidir. İstanbul’un en gözde semti olan Kadıköy; Marmara Denizi kıyılarında bulunmaktadır. Kadıköy’de tarihi yapılar, eğlence mekanları, sanatsal ve kültürel çok sayıda yapıtlar bulunmaktadır. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama yönünde hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada her bütçeye uygun çok sayıda konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyeme buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Kadıköy’de bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Umarım memnun olursunuz. Liste Şöyle…

Kadıköy Otelleri ve Kadıköy Otel Fiyatları

1-DoubleTree by Hilton İstanbul Moda: İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Moda semtinde bulunur. Otel, 245 odalı olup 12 katlıdır. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Burada sevdiklerinizle gelip harika tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 510-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-One İstanbul Residence: İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Suadiye semtinde bulunur. Bağdat Caddesine oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet bulunur. Otel odaları oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 430-900 TL arasında değişmektedir.

3-Wyndham İstanbul Kalamış Marina: İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Kalamış semtinde bulunur. Otel bünyesinde Havuz ve SPA merkezi bulunur. Yılın dört mevsimi boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 340-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hotel Suadiye: İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Suadiye semtinde bulunur. Sahile ve Suadiye plajının hemen karşısında yer alır. Bağdat Caddesine oldukça yakın bir yerde bulunur. Otel bünyesinde konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 310-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Park Dedeman Bostancı: İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Bostancı semtinde bulunur. Otelin bulunduğu alan çok renklidir. Otel bünyesinde konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Birbirinden güzel şık odalarından kalmak için gecelik 260-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım. 

1-Kevin’s Hostel: İstanbul’un Kadıköy ilçe merkezine bağlı Rasimpaşa Mahallesinde bulunur. Kadıköy Vapur İskelesi’ne yürüyerek 5 dakikada ulaşabilirsiniz. Bulunduğu konum itibariyle harika bir konaklama yeridir. Burada konaklamak için gecelik 60-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Brothers Suites: Kadıköy’ün sahiline 1 km mesafede bulunan otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Birbirinden güzel 10 odası bulunur.

3-Kadıköy Port Hotel: İstanbul’un Anadolu yakasında Kadıköy Rıhtımında bulunur. Haydarpaşa Tren Garına oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Plato Hotel: İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Osmanağa Mahallesinde bulunur. Otel odaları oldukça şık ve konforludur. Buraya sevdiklerinizle gelip gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 115-270 TL arasında ücret ödemek gerekir.

5-Golden Rest Hotel: İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Osmanaga Mahallesi, Kadıköy Rıhtım Caddesi’nde bulunur. 2004 yıllında hizmette giren otelde birbirinden şık ve konforlu toplam 47 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here