Kale Outlet Center AVM Nerede, Nasıl Gidilir?
Kale Outlet Center AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul ili, Güngören ilçe sınırında yer alan Kale Outlet Center Avm, Nisan 2017 tarihinde ziyarette açılmış önemli bir alışveriş merkezidir.

Kale Center /Outlet | AVM, 80.000 m2 alan üzerinde tasarlanan 7 blok ve 8 kattan oluşmaktadır. Bu AVM bünyesinde çok sayıda mağaza, oyun alanı ve sinema salonu bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir alışveriş keyfi yaşayabilirsiniz.

Kale Outlet Center AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

Kale Outlet Center AVM, İstanbul’un Güngören ilçesine bağlı Güven Mahallesi, Eski Londra Asf Caddesi üzerinde bulunur. Buraya ulaşmak için birden fazla seçenek bulunur. Bu seçenekleri tek tek ele almak isterim. Şöyle ki;

  • Size en yakın durakta metrobüse binin, Zeytinburnu durağında inip Zeytinburnu Tramvay Durağına geçip Bağcılar yönünde gelen Tramvay hattına binip Güngören Durağında inip buraya kısa bir yürüyüşten sonra ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Üsküdar’dan 320A, 16U, 16F, 16A, 18Ü numaralı otobüs hatlarına binip Uzunçayır durağında inip metrobüsle aktarma yaparak ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Ümraniye’den 522 numaralı otobüse binerek Boğaziçi Köprüsü durağında inip metrobüsle aktarma yapıp buraya ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız Kadıköy-Tavşantepe metrosuyla Ünalan’da inip burada metrobüsle aktarma yapıp buraya ulaşabilirsiniz.
  • Taksim’den 92T’ye binip Güven Parkı durağında indiğinizde AVM’ye ulaşmış olacaksınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here