Kalkan Otelleri ve Kalkan Otel Fiyatları

Kalkan Otelleri ve Kalkan Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Kalkan, Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı bir tatil kasabasıdır. Burada birçok tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur. Özellikle yaz sezonunda deniz, kum ve güneş üçlüsünü arayanların mekanıdır. Bu nedenle yıl boyunca buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama yönünden pek sıkıntı çekmezler. Çünkü burada çok sayıda konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Kalkan Beldemizde bulunan  bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Kalkan Otelleri ve Kalkan Otel Fiyatları

1-Kleo Evi 6: Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan Beldesinde bulunur. Yemyeşil bir bahçe içerisinde konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde harika bir yüzme havuzu bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 710-990 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Kleo Cottage 1: Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan Beldesinde bulunur. Tesis bünyesinde harika bir yüzme havuzu bulunur. Ayrıca çok şirin bir bahçesi var. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 710-990 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Likya Residence: Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan Beldesinde bulunur. Bulunduğu konum itibariyle harika bir manzara sunmaktadır. Odaları oldukça şık ve konforludur. Buraya gelen biri harika bir tatil geçirmeden dönmez. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 640-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Paradise Kalkan Villaları: Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan Beldesinde bulunur. Tesisin farklı büyüklükte ve ferah konumunda 23 villası bulunur. Harika manzara eşliğinde sevdiklerinizle güzel bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 500-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hotel Beach Park Kalkan: Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan Beldesinde bulunur. Denizin hemen yanı başında konumlanan otelin bünyesinde özel plaj ve havuz bulunur. Otel, bütün yıl boyunca hizmet vermektedir. Akdeniz’in harika manzarası eşliğinde hayalinizdeki tatili bu otelde yaşayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 450-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Neruda Apart Otel: Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan Beldesinde bulunur. Harika bir deniz manzarasına sahip otel, tüm yıl açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 110-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Samira Exclusive Hotel & Apartment: Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan Beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde açık havuz, çocuk havuzu, güneşlenme terası ve bir bahçe bulunur. Burada konaklamak için gecelik 135-260 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Atherina Apart Hotel Kalkan: Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan Beldesinde bulunur. Harika deniz manzarasına karşı sevdiklerinizle çok güzel bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Egem Villa Apart: Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan Beldesinde bulunur. 3 adet dairesiyle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Sevgi Hotel: Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan Beldesinde bulunur. Plaja yaklaşık 500 metre uzaklıkta bulunur. Tesis bünyesinde  açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terası ve bir çatı katı teras yer alır. Burada konaklamak için gecelik 160-310 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here