Karadeniz Otelleri ve Karadeniz Otel Fiyatları
Karadeniz Otelleri ve Karadeniz Otel Fiyatları

Karadeniz Otelleri ve Karadeniz Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap mahiyetinde bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve gezi amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yardımcı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Karadeniz Otelleri

İsmini upuzun kıyı şeridine sahip olduğu Karadeniz’de alan, ülkemizin doğu batı doğrultusunda en fazla genişliğe sahip bölgesidir. Bölgemize bağlı 18 il bulunur. Karadeniz denilince akla ilk olarak yayla, çay, fındık, yeşillik ve deniz gelmektedir. Bunlar ışığında bölgemizde yer alan bazı otelleri size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Borçka Gezilecek Yerler
 2. Borçka Beyazsu Yaylası
 3. Borçka Yıldız Gölü
 4. Karagöl (Borçka)
 5. Borçka Maçahel
 6. Borçka Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 7. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 8. Karadeniz Otelleri ve Karadeniz Otel Fiyatları
 9. Artvin Gezilecek Yerler
 10. Artvin’de Gezilecek 10 Yer
 11. Sarp Sınır Kapısından Batum’a Nasıl Gidilir, Ulaşım
 12. Artvin Gece Hayatı
 13. Artvin Otelleri ve Artvin Otel Fiyatları
 14. Artvin Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 15. Hopa Otelleri ve Hopa Otel Fiyatları
 16. Artvin Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Karadeniz Otel Fiyatları

1-Ada Bungalov: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Şenyuva Köyü Dere Mahallesinde bulunur. Bu otel odaları tamamen ahşaptan yapılmış bungalovlardan oluşmaktadır. Harika bir manzarası bulunur. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında huzur arayanların uğradığı bir yerdir. Buraya sevdiklerinizle gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 2000-2500 TL arasında değişmektedir.

2-Ada Bungalow Uzungöl: Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl Mahallesinde bulunur. Bulunduğu doğa ile uyumlu ahşap bu evler kesinlikle içinde yaşamaya değerdir. Buraya gelip sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 2000-2500 TL arasında değişmektedir.

3-Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort: Bolu-Kartalkaya Mevkiinde bulunur. Kartalkaya’da kayak pistlerinin hemen yanı başında bulunur. Buraya kışın gelip sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 1700-2500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Çınar Villas Suites: Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl Mahallesinde bulunur. Doğanın birebir içinde sakinlikle ve huzurla konaklayabileceğiniz yerlerden biridir. Burada huzur adına istediğiniz her şey elinizin altında olmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 770-1300 TL arasında değişmektedir.

5-Kaçkar Resort: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur.Doğanın kalbinde bulunan bu otelin manzarası oldukça dikkat çekicidir. Etrafında hiçbir tesisin olmaması huzur vericidir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gidip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Otel Ayder Yaylasına giderken yol üzerinde bulunur. Kesinlikle standartların üstünde bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-1000 TL arasında değişmektedir.

6-Radisson Blu Hotel Ordu: Ordu kent merkezine bağlı Nizamettin Mahallesi, Boztepe Kümevleri Mevkiinde bulunur. Otel bünyesinde kapalı yüzme havuzu, spa merkezi, hamam, sauna ve harika bir bahçesi bulunur. Bu 5 yıldızlı lüks otelde konaklamak için gecelik oda fiyattı 500-1200 TL arasında değişmektedir.

7-Kumsal Pansiyon & Cafe: Sinop kent merkezine bağlı Gelincik Mahallesi, Ordu Caddesi üzerinde bulunur. Bulunduğu konum itibariyle her yıl çok sayıda misafir ağırlamaktadır. Buraya gelen müşteriler memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 500-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Dedeman Zonguldak: Zonguldak’ta şehir merkezine 1 km uzaklıkta hizmet veren bu otel, 5 yıldızlı şık ve konforlu bir yerdir. İş ve tatil seyahati için oldukça uygun bir yerdir. Otel bünyesinde Başta SPA merkezi ve Hamam olmak üzere birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

9-Serra Hotel: Samsun’un İlkadım ilçesine bağlı Liman Mahallesi Rıhtım Bulvarında bulunur. Odalar deniz ve dağ manzarasına sahiptir. Burada huzur içinde sevdiklerinizle birlikte tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 490-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

10-Birun Kümbet Dağ Evi: Giresun’un Dereli ilçesine bağlı Kümbet Köyü Koçkayası Mesire Yerinde yer alır. Harika bir manzara eşliğinde kurulan dağ evine her yıl çok sayıda kişiyi konuk etmektedir. Özellikle yaz aylarında huzur isteyenlerin akın ettiği bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 450-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

11-Sarı Konak Boutique Hotel & Spa: Amasya kent merkezine bağlı Pirinçci Mahallesi, Mehmet Paşa Caddesi üzerinde bulunur. Bulunduğu konum itibariyle sıkça tercih edilmektedir. Otel oldukça şık ve konforlu odalara sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 390-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

12-Tatilya Resort Hotel: Kastamonu’nun Abana ilçe merkezinde bulunur. Denizden doğup denizden batan güneşi görüp yaşamak için burayı tercih edebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 370-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

13-Grand Ballica Hotel: Tokat kent merkezinde yer alan bu otel, toplam 100 Oda, 200 yatak kapasitesiyle yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Otel bünyesinde başta yüzme havuzu ve spa merkezi olmak üzere çok sayıda hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

14-Hilton Garden Inn Safranbolu: Karabük’ün tarihi ilçesi Safranbolu’da yer alan bu 5 yıldızlı tesis, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 330-770 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

15-Adaş Dağ Evi: Artvin’in Borçka ilçesine bağlı Aralık Köyünde yer alan bu ev, misafirlerine harika bir doğada ağırlamaktadır. Tüm odalarında konukların ihtiyaçlarını karşılayacağı hizmet olanakları bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

16-Sunset Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı İnkumu beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın bir konumda yer alır. Odaları dağ ve deniz manzaralı olup bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

17-Akçakoca Poyraz Otel: Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Osmaniye Mahallesi, Atatürk Caddesi üzerinde bulunur. Tesis denize sıfır bir konumda olup misafirlerine harika hizmetler sunmaktadır. Tesise ait plaj ve havuz bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-650 TL arasında değişmektedir.

18-Ramada Gümüşhane: Gümüşhane kent merkezinde yer alan bu otel, 7 katlı olup yıl boyunca hizmette açıktır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

19-Çorum Büyük Otel: Çorum kent merkezinde yer alan bu otel, Çorum Garın hemen karşında bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağıyla yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

20-Hotel Bayburt Konaklama: Bayburt’un girişinde yer alan bu otel, 90 Oda ve 180 yatak kapasitesiyle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde; Fitness, Sauna, Buhar Banyosu ve Geleneksel Türk Hamamı bulunur. Bu tesis hem iş hem de gezi amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-360 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Bunlar dışında bölgede yer alan illerde bulunan otellere de ulaşmak için aşağıda verdiğimiz linklere girip oteller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

1-Amasya Otelleri ve Amasya Otel Fiyatları

2-Artvin Otelleri ve Artvin Otel Fiyatları

3-Bartın Otelleri ve Bartın Otel Fiyatları

4-Bayburt Otelleri ve Bayburt Otel Fiyatları

5-Bolu Otelleri ve Bolu Otel Fiyatları

6-Çorum Otelleri ve Çorum Otel Fiyatları

7-Düzce Otelleri ve Düzce Otel Fiyatları

8-Giresun Otelleri ve Giresun Otel Fiyatları

9-Gümüşhane Otelleri ve Gümüşhane Otel Fiyatları

10-Karabük Otelleri ve Karabük Otel Fiyatları

11-Kastamonu Otelleri ve Kastamonu Otel Fiyatları

12-Ordu Otelleri ve Ordu Otel Fiyatları

13-Rize Otelleri ve Rize Otel Fiyatları

14-Samsun Otelleri ve Samsun Otel Fiyatları

15-Sinop Otelleri ve Sinop Otel Fiyatları

16-Tokat Otelleri ve Tokat Otel Fiyatları

17-Trabzon Otelleri ve Trabzon Otel Fiyatları

18-Zonguldak Otelleri ve Zonguldak Otel Fiyatları

19-Karadeniz Balayı Otelleri ve Karadeniz Balayı Otel Fiyatları

20-Kardeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here