Karataş Otelleri ve Karataş Otel Fiyatları
Karataş Otelleri ve Karataş Otel Fiyatları

Karataş Otelleri ve Karataş Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap bulmaya çalıştık. Umarım bu yazı iş ve gezi amaçlı seyahatlerde işinize yarar. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Karataş Otelleri

Karataş; Adana iline bağlı bir ilçedir. Karataş ilçesi Adana il merkezine 47 km uzaklıkta yer almaktadır. Akdeniz kıyılarına sahip Karataş ilçesi Adana’nın denize açılan noktalarından biridir. Karataş ilçesi 60 km uzunluğunda sahip olduğu doğal kumsallardan dolayı özellikle yaz aylarında çok sayıda turist ağırlamaktadır. Doğal güzelliklere sahip Karataş sınırları içinde tarihi kalıntılar da bulunmaktadır.

Göz at ;

 1. Adana Gezilecek Yerler
 2. Adana’da Gezilecek 10 Yer
 3. Adana Gece Hayatı
 4. Adana Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 5. Adana Merkez Park
 6. Sabancı Merkez Camii
 7. Adana Sinema Müzesi
 8. Adana Ulu Camii ve Külliyesi
 9. Adana Arkeoloji Müzesi
 10. Adana Atatürk Evi ve Müzesi
 11. Adana Büyük Saat Kulesi
 12. Adana Etnografya Müzesi
 13. Adana Atatürk Parkı
 14. Anavarza Antik Kenti
 15. Misis Mozaik Müzesi
 16. Adana Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 17. Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Nerede, Nasıl Gidilir ve Hangi Şehirde?
 18. Adana Otelleri ve Adana Otel Fiyatları
 19. Akdeniz Bölgesi’nde Görülmesi Gereken 10 Yer
 20. Ceyhan Gezilecek Yerler
 21. Seyhan Gezilecek Yerler
 22. Çukurova Gezilecek Yerler
 23. Aladağ Gezilecek Yerler
 24. İmamoğlu Gezilecek Yerler
 25. Feke Gezilecek Yerler
 26. Karaisalı Gezilecek Yerler
 27. Karataş Gezilecek Yerler
 28. Kozan Gezilecek Yerler
 29. Saimbeyli Gezilecek Yerler
 30. Pozantı Gezilecek Yerler
 31. Sarıçam Gezilecek Yerler
 32. Tufanbeyli Gezilecek Yerler
 33. Yumurtalık Gezilecek Yerler
 34. Yüreğir Gezilecek Yerler
 35. Yumurtalık Otelleri ve Yumurtalık Otel Fiyatları
 36. Karataş Otelleri ve Karataş Otel Fiyatları
 37. Pozantı Otelleri ve Pozantı Otel Fiyatları
 38. Ramazanoğlu Konağı
 39. Varda Köprüsü
 40. Kozan Kalesi
 41. Yılan Kale
 42. Bebekli Kilise
 43. Kapıkaya Kanyonu
 44. Adana Taşköprü
 45. Seyhan Baraj Gölü
 46. Kazancılar Çarşısı
 47. Anavarza Ören Yeri
 48. Belemedik Vadisi
 49. Yumurtalık Plajı
 50. Yumurtalık Ayas Belediye Plajı
 51. Tahtalı Dağları Nerededir?
 52. Bahri Paşa Çeşmesi
 53. Aladağ-Meydan Yaylası
 54. Karataş Antik kenti

Bu nedenle yıl boyunca buraya çok sayıda ziyaretçi gelmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin her noktasında birçok konaklama yeri bulunur. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Karataş Otelleri ve Karataş Otel Fiyatları

1-Magarsa Park Hotel: Adana’nın Karataş ilçesinde faaliyet gösteren bu otel, Denize sıfır özel plajı, 90 dönümlük açık alan üzerinde konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin toplam 50 oda, 100 yatak kapasitesiyle yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır.  Otel bünyesinde yüzme havuzu, 2 çocuk havuzu, spor salonu, 300 kişilik balo ve toplantı salonu bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Port Marina Hotel: Adana Karataş’ta  yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Öyküm Resort Hotel:  Adana’nın Karataş ilçesinde faaliyet gösteren bu otel, 24 Standart Oda, 44 Süit Oda olmak üzere toplam 68 odası bulunur. Bu otel Adana Havaalanına 30 dk mesafede bulunur. Bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Mavi Park Otel Karatas: Adana’nın tatil bölgelerinden biri olan Karataş’ta  konuklarını ağırlayan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Denize sıfır bir konumda yer alıp bünyesinde birçok hizmet olanağı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Prenses Asya Hotel: Adana’nın Karataş ilçesine bağlı Yeni Mahalle Orman Yolu Üzerinde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada toplam birbirinden güzel 9 tane odası bulunur. Odların çoğu deniz manzaralı olup konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Barış Otel: Adana’nın Karataş ilçesinde faaliyet gösteren bu otel, plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Barış Pansiyon: Adana’nın Karataş ilçesinde yer alan bu pansiyon size ev konforunda bir hizmet sunmaktadır. Bu pansiyon  özel plaj alanına oldukça yakın bir konumda bulunur.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 60-120 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

8-Rıhtım Pansiyon: Adana’nın Karataş ilçesinde yer alan bu pansiyon, 1993 yıllından berri hizmet vermektedir. Ev sıcaklığında konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

9-Yazlique Pansion & Apart: Adana Karataş’ta uygun bir konumda yer alan bu pansiyon, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

10-Martı Pansiyon: Adana’nın tatil bölgelerinden biri olan Karataş’ta  konuklarını ağırlayan bu pansiyon konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Ev sıcaklığında ve konforunda bir hizmet için burası tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

NOT: Karataş Gezi Rehberi Hakkında bilgi edinmek için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Karataş Gezi Rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz