Karşıyaka Otelleri ve Karşıyaka Otel Fiyatları
Karşıyaka Otelleri ve Karşıyaka Otel Fiyatları

Karşıyaka Otelleri ve Karşıyaka Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap mahiyetinde bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve gezi amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yardımcı olacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Karşıyaka; İzmir’in deniz kıyısında bulunan ilçelerinden biridir.  Buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Çünkü Karşıyaka ilçesi hem tarihi hem de doğal güzellikleriyle bilinir. Bunun üstüne bir de yaz turizmi eklenince ilçe oldukça cazip hale gelmektedir.  Buraya gelen turistler konaklama açısından hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin her noktasında birçok konaklama alanı bulunur. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

 Karşıyaka Otelleri ve Karşıyaka Otel Fiyatları

1-Blue City Hotel: İzmir’in Karşıyaka ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin birbirinden güzel 15 odası bulunur. Bütün odalar deniz manzaralı olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde oldukça şık ve konforlu bir bar bulunur. Otel, sahile oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Best Western Premier Karşıyaka: İzmir’in Karşıyaka ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Tesis bünyesinde sauna, yüzme havuzu, fitness salonu ve  spa merkezi yer alır. Otelin birbirinden güzel 118 odası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-CY Inn Hotel: İzmir’in Karşıyaka ilçesinde yer alan bu otel, konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde yemyeşil bir bahçe bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Elara Hotel: İzmir’in tarihi ve hareketli bölgesi Karşıyaka’da yer alan bu otel, 2016 yıllında hizmette açılmıştır. Tesis bünyesinde  sauna, yüzme havuzu, ve alternatif masaj olanakları yer alır. Otelin birbirinden Şık ve konforlu 42 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-420 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Karşıyaka Hotel: İzmir’in kalbi Karşıyaka’da yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Otellin birbirinden şık ve zarif şekilde dizayn edilmiş 40 odası bulunur. Odların çoğu harika manzaraya sahiptir. Otel bünyesinde yemyeşil bir bahçe ve harika bir yüzme havuzu bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Karşıyaka Gezi Rehberi hakkında bilgi edinmek için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Karşıyaka Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here