Key Museum Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti
Key Museum Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti

Ege’nin incisi İzmir’de bulunan Key Museum ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun dışında Key Museum Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti hakkında bilgi sunacağız.

İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan Key Museum, 6 Mayıs 2015’te ziyarette açılan bir otomobil müzesidir. Bu müzede 130 otomobil ve 40 motosiklet sergilenmektedir. Bu haliyle ülkemizin en büyük otomobil müzesidir. Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Özellikle eski arabalara merakınız var ise bu müzeyi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Key Museum Nerede?

Key Museum, İzmir’in Torbalı ilçesine bağlı Çapak Mahallesi, Özgörkey Caddesi üzerinde bulunur. Diğer bir deyişle İzmir/Torbalı sanayi bölgesinde bulunur. Bu müze, İzmir il merkezine yaklaşık 48 km uzaklıkta bulunur.

Key Museum Nasıl Gidilir?

Buraya ulaşmak için taksi veya özel aracınızla gitmeniz gerekir. Buraya özellikle özel aracınızla tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da Torbalı ilçesine gelip burada servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Key Museum Ziyaret Saatleri

Key Museum, Pazartesi ve Salı günleri dışında haftanın her günü 10:00-17:00 saatleri arasında ziyarette açıktır.

Key Museum Giriş Ücreti

Key Museum Giriş ücreti Tam bilet 20 TL, öğrenci, öğretmen ve 65 yaş üstü için 10TL – 10 kişi ve üzerinde grup olarak gelirseniz giriş ücreti 15 TL – 0-6 yaş, engelliler ve her engelliye refakat eden bir kişi ve basın mensupları için müze girişi ücretsiz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here