Kiev Otelleri ve Kiev Otel Fiyatları
Kiev Otelleri ve Kiev Otel Fiyatları

Kiev Otelleri ve Kiev Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir makale kaleme alacağız. Bu makale iş ve turistik amaçlı konaklamalarda size yol arkadaşı olacaktır. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Göz at ;

 1. Kiev Gezilecek Yerler
 2. Kiev Hakkında Eğlence Bilgiler
 3. Kiev Nerede, Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
 4. Kiev Lviv Tren, Nasıl Gidilir
 5. Kiev Gece Hayatı
 6. Ukrayna Nerede?
 7. Ukrayna Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?
 8. Ukrayna’nın Başkenti, Şehirleri ve Bölgeleri
 9. Ukrayna’da Gezilecek 10 Yer
 10. Ukrayna için Pasaport Vizeye Gerek Yok, Nüfus Cüzdanı Yeterli
 11. Ukrayna Nasıl Gidilir?
 12. Ukrayna Aşk Tüneli
 13. Kiev ve Batum’da Sahte Tur Rehberlerine Dikkat
 14. Kiev Zhulhany Hava alanı Merkez Arası Nasıl Gidilir, Ulaşım
 15. Kiev Otelleri ve Kiev Otel Fiyatları

Kiev, Ukrayna’nın başkenti ve en büyük şehridir. Türklerin yurt dışında en çok gittikleri şehirlerin başında gelmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin birçok  bölgesinde birçok konaklama alternatifi bulunur. Buraya gelen biri Khreshchatyk caddesi civarında, bölgesinde kalırsanız her türlü olanağa yürüme mesafesinde sahip olabilirsiniz. Bunun dışında Pecherskyi ve Shevchenkovskiy bölgelerinde konaklama için oldukça uygun yerlerdir. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Şimdi Burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Kiev Otelleri ve Kiev Otel Fiyatları

1-Fairmont Grand Hotel Kyiv: Özgürlük meydanı’na 1 km uzaklıkta yer alan bu otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Şık ve konforlu bu lüks otelde gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz.

2-Opera: Uluslararası Hava Limanı’na yaklaşık 40 km uzaklıkta yer alan bu otel, birbirinden güzel 137 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde başta gece mekanları olmak üzere birçok hizmet alanı bulunur. Buraya sevdiklerinizle gelip şık ve konforlu otelde kalabilirsiniz.

3-Premier Palace: Şehir merkezinde yer alan bu otel,  toplam 289 odasında yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu şık ve konforlu otellerde gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz.

4-Holiday Inn Kiev: Özgürlük meydanı’na 3 km uzaklıkta yer alan bu otel, 2012 yıllında hizmette açılmıştır. Bu otel bünyesinde birbirinden güzel 208 odası bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır.

5-Alfavito: Şehir merkezinde bulunan Özgürlük meydanı’na 4 km uzaklıkta yer alan bu otel, 2011 yıllında hizmete açılmıştır. Otel bünyesinde birbirinden güzel 275 oda bulunur.

6-Staro: Şehir merkezinde bulunan Özgürlük meydanı’na 2 km uzaklıkta yer alan bu otel, 2012 yıllında inşa edilmiştir. Otel bünyesinde şık ve konforlu 35 odası bulunuyor. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır.

7-Vozdvizhensky: Şehir merkezinde bulunan Özgürlük meydanı’na 1 km uzaklıkta yer alan bu otel, 25 konaklama birimine sahiptir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Buraya gönül rahatlığı içinde gelip konaklayabilirsiniz.

8-Ramada Encore Kiev: Şehir merkezinde bulunan Özgürlük meydanı’na 14 km uzaklıkta yer alan bu otel, bütün odalarında klima ve banyo bulunur. Buraya gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Oldukça uygun fiyatta konaklayabilirsiniz.

9-Ibis Kiev Shevchenko Boulevard: Şehir merkezinde bulunan Özgürlük meydanı’na 1 km uzaklıkta yer alan bu otel, Kiev Botanik Bahçeleri ve Universitet Metro İstasyonu’na oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur.

10-Natsionalny: Şehir merkezinde bulunan Özgürlük meydanı’na 1 km uzaklıkta yer alan bu otel, Khreschatyk Metro İstasyonu’na 7 dakikalık  yürüme mesafesinde bulunur. Birbirinden güzel ve konforlu odalarında gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz