Kilyos Otelleri ve Kilyos Otel Fiyatları
Kilyos Otelleri ve Kilyos Otel Fiyatları

Kilyos Otelleri ve Kilyos Otel Fiyatları hakkında merak ettiğiniz bütün sorulara cevap bulacağınız bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size yol arkadaşlığı yapar.

Kilyos,  İstanbul’un Avrupa Yakası’nın Karadeniz kıyısında, Sarıyer ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Burası yaz kış fark etmeksizin her mevsim hareketli olmaktadır. Buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun bir konaklama yeri bulunmaktadır. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz.  Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Umarım memnun kalırsınız. İşte O yerler…

 Kilyos Otelleri ve Kilyos Otel Fiyatları

1-Kilya Hotel: İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Kilyos beldesinde bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler sunmaktadır. Oda kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon konseptleri  konuklarını ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 320-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Kilyos Kale Hotel: İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Kilyos beldesinde bulunur. 3 yıldızlı olan bu yer, yılın 12 ayında konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Toplam 40 odası bulunan otelin harika bir manzarası bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda yer alır. Burada konaklamak için gecelik otel fiyatı 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Yuva Otel: İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Kilyos beldesinde bulunur. Toplam 27 odası ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here