Kırıkkale Otelleri ve Kırıkkale Otel Fiyatları
Kırıkkale Otelleri ve Kırıkkale Otel Fiyatları

Kırıkkale Otelleri ve Kırıkkale Otel Fiyatları ile ilgili merek edilen bütün sorulara cevap bulmaya çalışacağız. Umarım bu yazı iş ve gezi amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yardımcı olacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Kırıkkale Otelleri

Kırıkkale 278.749 toplam nüfusu ile Ülkemizin iç Anadolu Bölgesinde bulunur. Kırıkkale ilimize bağlı 9 ilçe bulunur. Buraya iş ve gezi amaçlı her yıl çok sayıda kişi seyahat etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar.

Çünkü şehrin her noktasında birçok konaklama alanı bulunur. Özellikle kent merkezinde 3,4 ve 5 yıldızlı oteller, pansiyon, butik otel ve kiralık daireler bulunur.

 Yine doğa ile iç içe yaşamak istiyorsanız Hasandede kasabasında bunun için tesisler bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Kırıkkale Otel Fiyatları

1-Enar Otel: Bu otel, Kırıkkale merkezin en işlek caddesi olan Millet Caddesinde bulunur. Kırıkkale merkezinde bulunduğu için çoğu yere yürüme mesafesindedir. Burası hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için tercih edilebilir.

Toplam 32 odasıyla konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Otelde yapılacak çift konaklamalarda evlilik şartı aranmaktadır. Ayrıca burada alkol satışı yapılmıyor. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-420 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Nasa Gold Hotel : Kırıkkale şehir merkezinde  yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlanmaktadır.

Sizinde yolunuz buraya düşerse sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Carmine Otel Kırıkkale: Kırıkkale kent merkezinde konumlanan  Carmine Hotel,  şık ve konforlu odalarının yanı sıra sunduğu zengin olanaklar ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesisin toplam 85 odası bulunur. Burada yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde  toplantı salonu, otopark, restoran, lobi gibi olanaklar bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 190-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Pera Hotel Lüleburgaz: Kırıkkale kent merkezinde yer alan bu otel,  24 odası ve 15 kişilik toplantı salonu ile konuklarına yıl boyunca hizmetler sunmaktadır. Otel,  modern mimarisi, Sokollu Külliyesi manzaralı ve teraslı odaları ile konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Buraya gelip sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-360 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Beyaz Saray Otel: Beyaz Saray Otel, Kırıkkale kent merkezine yaklaşık 5 km uzaklıkta yer alan Bahşılı ilçesinin girişinde bulunur. Otelin birbirinden şık ve konforlu toplam 30 odası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Otel 71: Kırıkkale’nin merkezine bağlı Yenidoğan Mahallesi, Millet Bulvarı eski Üçerler benzinliği yanında yer alan bu otel, 5 katlı olup toplam 26 odası bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Otel hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için (0318) 202 16 66 numaralı telefonla iletişime geçiniz.

7-Dem Otel Kırıkkale: Kırıkkale kent merkezine bağlı Hasandede beldesinde yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin birbirinden güzel manzaraya sahip toplam 32 odası bulunur. Bulunduğu konum tek kelime ile harikadır. Yaz aylarında kafa dinlemek için burası tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Bu otel hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için (0318) 295 12 12 numaralı telefonla iletişime geçin.

Kırıkkale gezi rehberi hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Kırıkkale Gezi Rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz