Kıyıköy

Trakya’nın Karadeniz sahilinde bulunan Kıyıköy Kırklareli’nin bir ilçesidir. Kıyıköy doğa ve tarihin bir arada bulunduğu eşsiz güzelliğe sahip yerlerden biridir.

Kıyıköy

Karadeniz’in sahilinde bulunan Kıyıköy yeşil doğası ve denizin mavisi ile muhteşem bir güzellik oluşturmaktadır. Kıyıköy ilçesinde denizin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz birçok yer bulunduğu gibi tarih meraklıları içinde birçok yer bulunmaktadır. Özellikle ilçede bulunan şehir surları, köy evleri tarih meraklarının oldukça dikkatini çekecektir. muhteşem bir tabiata sahip olan Kıyıköy görülmesi gereken yerlerdendir.

Kıyıköy Nerede

Trakya bölgesinde Karadeniz sahilinde bulunan Kırklareli’ye bağlı bir İlçe olan Kıyıköy; İstanbul’a 164 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Kıyıköy Nasıl Gidilir

Kıyıköy’e İstanbul’dan özel araçla ulaşmak için Edirne’ye doğru giderken Çerkezköy yol ayrımını kullanarak Kıyıköy’e ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile ulaşmak için ise İstanbul Esenler otogarından kalkan Kıyıköy arabalarına binmeniz gerekmektedir.

Kıyıköy Otelleri ve Kıyıköy Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Kıyıköy Otelleri ve Kıyıköy Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here