Köyceğiz Otelleri ve Köyceğiz Otel Fiyatları
Köyceğiz Otelleri ve Köyceğiz Otel Fiyatları

Köyceğiz Otelleri ve Köyceğiz Otel Fiyatları hakkında edindiğimiz izlenim ve gözlemlerimiz neticesinde sizinle ayrıntılı bir yazı paylaşacağız. Umarım iş ve tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur.

Köyceğiz Otelleri

Akdeniz ve Ege Bölgesinin birleştiği bir noktada yer alan Köyceğiz; Muğla ilinin şirin, güzel ve turistlik bir ilçesidir. Köyceğiz ilçesi Muğla il merkezine 60 km uzaklıkta yer almaktadır. Köyceğiz Gölünün kıyısına kurulan Köyceğiz İlçesi zengin doğal güzelliklerine sahip sakin bir turistlik beldedir.

Köyceğiz ilçesi zengin doğal güzellikleri görülmesi gereken yerlerdendir. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist gelmektedir. Buraya gelen turistler konaklama yönünden hiçbir sıkıntı çekmezler.

Çünkü tatil yeri olan Köyceğiz’in her noktasında bir konaklama yeri bulmak mümkündür. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama almış olursunuz. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Köyceğiz Otel Fiyatları

1-Hotel Falcon Crest: Muğla’nın Köyceğiz ilçesine bağlı Ekincik Koyu’nda bulunur. Tesis doğayla iç içe bir konumda yer alıp burada harika hizmet olanaklarıyla konuklarına harika bir tatil keyfi sürmektedir. Tatil ve huzur adına aradığınız her şey elinizi altında. O zaman sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-650 Tl arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Panorama Plaza Otel: Muğla’nın Köyceğiz bölgesinde yer alan Köyceğiz Gölü’nün kenarında bulunmaktadır. Otel bünyesinde harika bir olimpik yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzu bulunur. Birbirinden güzel 26 odasıyla konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 290-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Ekincik Villa Salkım: Muğla’nın Köyceğiz ilçesine bağlı Ekincik Koyu’nda bulunur. Tesis bünyesinde harika bir bahçe ve havuz bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hotel Özay: Muğla – Köyceğiz’de yer alan bu otel, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Yıl boyunca hizmette açık olan bu otel bünyesinde harika bir yüzme havuzu ve restoran bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arsında ücret ödemeniz gerekir.

5-Köyceğiz Yakamoz Apart & Hotel: Muğla – Köyceğiz’de yer alan Yakamoz Apart & Hotel, konuklarına ev sıcaklığında konaklama hizmeti sunmaktadır. Harika bir manzaraya sahip otel yıl boyunca açıktır. Burada konaklamak için gecelik fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Köyceğiz Ucuz Konaklama Yerleri

1-Ekincik Pansiyon: Muğla’nın Köyceğiz ilçesine bağlı Ekincik Beldesinde bulunur. Yemyeşil bahçeyle çevrili bu pansiyonda harika manzaralara şahit olabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 110-250 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-Begonville Apart Pansiyon: Muğla’nın Köyceğiz ilçesine bağlı Ekincik Beldesinde bulunur. Yemyeşil bir bahçe içerisinde yer alan tesisin balkonun harika dağ ve deniz manzarası bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Su Otel & Apart: Muğla’nın Köyceğiz ilçesine bağlı Ekincik Beldesinde bulunur. Konuklarına açık yüzme havuzu ile apart konseptinde harika bir hizmet imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-260 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Kaunos Otel: Muğla – Köyceğiz’de yer alan  Kaunos Otel, Harika göl manzaralı olup yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Otel bünyesinde çok güzel bir yüzme havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here