Kozaklı Otelleri ve Kozaklı Otel Fiyatları

Kozaklı Otelleri ve Kozaklı Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım iş ve gezi seyahatinizde size pusula olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Kozaklı Nevşehir iline bağlı bir ilçedir. Kozaklı ilçesi Nevşehir il merkezine 85 km uzaklıkta yer almaktadır. Güzel bir tabiata sahip olan Kozaklı ilçesi kaplıcaları ile ön plana çıkmaktadır. Kozaklı ilçesi sağlık turizmi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda ziyaretçi akın eder. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü ilçede çok sayıda termal ve diğer oteller bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Kozaklı semtinde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. İşte O yerler…

Kozaklı Otelleri ve Kozaklı Otel Fiyatları

1-Roza Resort Termal: Nevşehir’in Kozaklı ilçesine bağlı Kaplıcalar Mevkiinde bulunur. Bölgenin şifalı sularını 5 yıldızlı harika bir otel bünyesinde hizmet verilmektedir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 220-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Dadak Thermal Spa Wellness Hotel: Nevşehir’e bağlı Kozaklı mevkiinde bulunur. Otel bünyesinde 2 adet termal havuz, 1 kapalı havuz ve 1 çocuk havuzu bulunur. Ayrıca Türk Hamamı,  sauna, buhar odası ve fitness salonu bulunur. Burada konaklamak için gecelik 210-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-İnan Termal Resort Spa: Nevşehir’in Kozaklı ilçesine bağlı Emek Mahallesi, Kaplıca Caddesi üzerinde bulunur. Oldukça lüks ve konforlu bu mekanda harika hizmetler sunmaktadır. Sularıyla şifa dağıtmaya devam etmektedir. Burada konaklamak için gecelik 190-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Sanitas Thermal Suites Hotel: Nevşehir’in Kozaklı ilçesine bağlı Buruncuk Mahallesi, Kaplıcalar Mevkiinde bulunur. 255 oda ile konuklarını en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Burada konaklamak için gecelik 180-430 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Divaisib Termal Resort Hotel & Spa: Nevşehir’in Kozaklı ilçesine bağlı Kaplıcalar Mevkiinde bulunur. Şehrin gürültüsünden uzak, huzur verici bir dağ manzarası konumunda bulunur. Toplamda 219 odası bulunur. Burada sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 160-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Kozaklı Grand Termal: Nevşehir’in Kozaklı ilçesine bağlı Emek Mahallesi, Kaplıca Caddesi üzerinde bulunur.  Toplam 150 odası bulunan otelin bünyesinde çok sayıda farklı hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 140-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-İnan Termal Resort Spa: Nevşehir’in Kozaklı ilçesine bağlı Emek Mahallesi, Kaplıca Caddesi üzerinde bulunur. Tesis bünyesinde çok sayıda farklı hizmet bulunmaktadır. Buraya gelip sevdiklerinizle gönlünüzce kalabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here