Kumburgaz Otelleri ve Kumburgaz Otel Fiyatları
Kumburgaz Otelleri ve Kumburgaz Otel Fiyatları

Kumburgaz Otelleri ve Kumburgaz Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Kumburgaz, İstanbul’un Avrupa yakasında ve Marmara Denizi kıyısında yer alan Büyükçekmece’ye bağlı bir tatil beldesidir. Buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist ziyaret etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden pek sıkıntı çekemezler. Çünkü burada birçok konaklama alternatifi bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama almış olursunuz. Hem de daha uygun fiyatta konaklama alanı bulursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama alanlarını size tavsiye etmek istiyorum. Umarım memnun kalırsınız. İşte o yerler…

Kumburgaz Otelleri ve Kumburgaz Otel Fiyatları

1-Kumburgaz Marin Princess Hotel: İstanbul’un Büyükçekmece ilçesine bağlı Kumburgaz beldesinde bulunur. 5 yıldızlı bu lüks ve konforlu otelde sevdiklerinzle birlikte gönül rahatlığı içinde kalabilirsiniz. Odaları oldukça şık ve zarif bir şekilde dizayn edilmiştir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Mercia Hotels & Resorts: İstanbul’un Büyükçekmece ilçesine bağlı Kumburgaz beldesinde bulunur. 2012 yıllında hizmette açılan 4 yıldızlı bu otel, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Blue World Otel: İstanbul’un Büyükçekmece ilçesine bağlı Kumburgaz beldesinde bulunur. Otelin birbirinden güzel 86 odası bulunur. Odaların çoğu deniz manzaralıdır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Ronax Hotel: İstanbul’un Büyükçekmece ilçesine bağlı Kumburgaz beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Mavi Kumsal Hotel: İstanbul’un Büyükçekmece ilçesine bağlı Kumburgaz beldesinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanakları sunmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here