gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Napoli Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence Hayatı son derece renkli geçmektedir. Bu şehirde gece eğlencesi için birçok mekan bulunur. Makul fiyatta çok güzel bir gece hayatı yaşayabilirsiniz.

Napoli, İtalya’nın Campania bölgesinde bulunan bir şehirdir. Napoli şehri İtalya’nın en renkli ve en hareketli kenti olarak bilinir. Özellikle bu şehrin genç nüfusu çok fazladır. Birde dünya genelinde  çok sayıda genç buraya akın eder.

Kent böyle olunca gece hayatı da çok parlak ve hareketli olmaktadır. Napoli şehrinde gezip görülecek birçok mekan bulunur. Bu mekanları gün içinde gezebilirsiniz. Günün kararması ile birlikte oturup kahve ya da çay içmek istiyorsanız bunun için caddeler üzerinde birçok mekan bulunur.

Gece eğlencesine katılmak istiyorsanız bunun için gece 22:00’yi beklemeniz lazım. Çünkü 22:00’den önce burada gece kulüpleri açılmaz. Siz yine de 23:00 gibi gece eğlencesine katılın. Şimdi şehirde bulunan bazı gece mekanlarına bakalım. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısımında bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here