Özdere Otelleri ve Özdere Otel Fiyatları

Özdere Otelleri ve Özdere Otel Fiyatları hakkında bilgi, ayrıntı, izlenim ve gözlemlerimiz siz değerli okurlarımızla paylaşacağız. Sorularınız olursa yorum kısımda bizimle paylaşın.

Özdere; İzmir’in Menderes ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. sahili ve denizin temiz sularına sahip bu beldeye her yıl çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Özdere Semtinde bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye edeceğiz.

Özdere Otelleri ve Özdere Otel Fiyatları

1-Selim Sultan Hotel: İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Özdere Beldesinde bulunur. 1980 yıllında kurulmuş bu otel her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik 670-1000 TL ücret ödemeniz gerekir.

2-Aria Claros Beach Spa Resort: İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Özdere Beldesinde bulunur. Ege Denizi’nin harika manzara eşliğinde konumlanmıştır. Otel bünyesinde açık ve kapalı havuz bulunur. Burada konaklamak için gecelik 230-500 TL ücret ödemeniz gerekir.

3-Hotel Grand Efe: İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Özdere Beldesinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunmaktadır. Denize oldukça yakındır.  Burada konaklamak için 100-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Notion Kesre Beach Hotel: İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Özdere Beldesinde bulunur. Burada konaklamak için 60-300 TL arasında ücret ödemek gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here