Palandöken Otelleri ve Palandöken Otel Fiyatları
Palandöken Otelleri ve Palandöken Otel Fiyatları

Palandöken Otelleri ve Palandöken Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Bu yazı gezi amaçlı konaklamalarınız için size rehber görevi yapacaktır. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Palandöken Otelleri

Palandöken, Erzurum ilimize bağlı 21 ilçesinden biridir. Erzurum il merkezine yaklaşık 13 km uzaklıkta bulunur. Bu ilçe daha çok burada bulunan kayak merkeziyle bilinmektedir. Burada yer alan kayak merkezine kış sezonunda çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. 6 ay boyunca buraya gelip kayak yapabilirsiniz.

Göz at ;

 1. Palandöken Gezilecek Yerler
 2. Palandöken Kayak Merkezi
 3. Palandöken Otelleri ve Palandöken Otel Fiyatları
 4. Palandöken Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 5. Erzurum Gezilecek Yerler
 6. Erzurum’da Gezilecek 10 Yer
 7. Erzurum Gece Hayatı
 8. Erzurum Hakkında, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 9. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Güzelliğini Yaşatan, Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer
 10. Palandöken Gezilecek Yerler
 11. Erzurum Otelleri ve Erzurum Otel Fiyatları
 12. Erzurum Nerede?
 13. Erzurum Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Buraya gelen turistler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada konaklamak için birçok tesis kurulmuştur. Bu tesislerde gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz.

Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerine değinmek istiyorum. Şöyle ki;

Palandöken Otelleri ve Palandöken Otel Fiyatları

1-Sway Hotels: Erzurum’un Palandöken ilçe sınırında yer alan Palandöken Kayak Merkezine yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde  sauna, hamam, Kapalı havuz ve SPA merkezi bulunur. Kayak tesislerine oldukça yakındır.

Buraya sevdiklerinizle kış aylarında gelip harika bir tatil yaşayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1300-1700 TL arasında değişmektedir.

2-Polat Renaissance Resort Erzurum: Erzurum’un Palandöken ilçe sınırında yer alan Palandöken Kayak Merkezine yakın bir konumda bulunur. Kayak tesislerine oldukça yakın bir konumda bulunur.

Buraya sevdiklerinizle bilikte gelip gönül rahatlığıyla kayıp bu otelde dinlenip huzur bulabilirsiniz.  5 yıldızlı bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 1000-1500 TL arasında değişmektedir.

3-Dedeman Palandöken Ski Lodge: Erzurum’un Palandöken ilçe sınırında yer alan Palandöken Kayak Merkezine yakın bir konumda bulunur. Kayak tesislerine oldukça yakın bir konumda bulunur. Tesis bünyesinde size harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 850-1000 TL arasında değişmektedir.

4-Dedeman Palandöken: Erzurum’un Palandöken ilçe sınırında yer alan Palandöken Kayak Merkezine yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 830-950 TL arasında değişmektedir.

5-Palan Otel: Erzurum’un Palandöken ilçe sınırında yer alan  Palandöken Kayak Merkezi’nin tam kalbinde bulunur. Konuklarına kış boyunca kayak dolu bir tatil keyfi sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 560-800 TL arasında değişmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here