Pamukkale Otelleri ve Pamukkale Otel Fiyatları

Pamukkale Otelleri ve Pamukkale Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme aldık. Umarım memnun kalırsınız. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Pamukkale Otelleri

Pamukkale Denizli’ye bağlı bir ilçedir. Pamukkale ilçesi Denizli il merkezine 19 km uzaklıkta yer almaktadır. Beyazlar ile kaplı Pamukkale muhteşem bir görüntü oluşturuyor.

Göz at ;

 1. Denizli Gezilecek Yerler
 2. Denizli’de Gezilecek 10 Yer
 3. Denizli Gece Hayatı
 4. Denizli Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 5. Denizli Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 6. Denizli Termal Oteller ve Denizli Termal Otel Fiyatları
 7. Denizli Otelleri ve Denizli Otel Fiyatları
 8. Ege Bölgesi Şehir Otelleri ve Ege Bölgesi Şehir Otel Fiyatları
 9. Denizli Kayak Merkezi
 10. Ege’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 11. Pamukkale Denizli
 12. Pamukkale Travertenleri
 13. Pamukkale Gece Hayatı
 14. Pamukkale Otelleri ve Pamukkale Otel Fiyatları

Ege Bölgesinin turizm cenneti olan Pamukkale gürül gürül akan şelaleleri, doğa harikası olan travertenleri ve antik kentleri ile harika bir yolculuk yaşatıyor. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler.

Çünkü konaklama konusunda burada çok sayıda farklı alternatif bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz.

Şimdi Pamukkale’de bulunan bazı otelleri size önereceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Pamukkale Otel Fiyatları

1-Doğa Thermal Health & Spa: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Geniş bir bahçesi bir de kapalı havuzu bulunur. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 540-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Pam Termal Otel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Ormanla kaplı dağların eteğinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 310-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Polat Termal Otel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Tam pansiyon konseptiyle  konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 300-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Richmond Pamukkale Termal: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Otel; 314 odasıyla misafirlerine harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 250-410 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Spa Hotel Colossae Termal: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Otel, 310 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 260-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Çavdar Termal Otel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Şifalı sıcak termal sularıyla popüler bu otelde hem şifa bulmak hem de kafa dinlemek için oldukça elverişli bir yerdir. Ayrıca otel bünyesinde birçok farklı hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 60-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Venüs Otel Pamukkale: Denizli’nin Pamukkale ilçe merkezinde bulunur. Otelde bulunan yüzme havuzu ve harika bahçesiyle görenleri hayrete düşürmektedir.  Burada konaklamak için gecelik 75-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Pınar Hotel Pamukkale: Denizli’nin Pamukkale ilçe merkezinde bulunur. Pamukkale Travertenleri’ne oldukça yakın olan bu mekan bünyesinde başta havuz ve hamam olmak üzere çok sayıda hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 85-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Melrose House Hotel: Denizli’nin Pamukkale ilçe merkezinde bulunur. Şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunur. harika bir manzarası bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 85-160 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Ayapam Hotel: Denizli’nin Pamukkale ilçe merkezinde bulunur. Mekanda panoramik manzaralı teras restoran, Türk hamamı ve açık yüzme havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik 90-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here