'Avatar' temalı Pandora Parkı
'Avatar' temalı Pandora Parkı

Amerika Birleşik Devletlerinin Florida eyaletinde bulunan ‘Avatar’ temalı Pandora Parkı, 27 Mayıs 2017 tarihinde ziyarette açılan muazzam bir park alanıdır.

Bugüne kadar en beğendiğiniz filmler hangileridir desem. Çoğunuzun ilk sıralamalarda Avatar filmini seçecektir. Oldukça ilginç ve bir o kadar da renkli bir filmdir. Halla izlemeyenler var ise mutlaka izlemelidir. Dünyada en çok izlenen filmlerden biridir. Avatar filmini izlemeyen biri bana göre çok şey kaybetmiştir. 2009 yıllında vizyona giren bu film dünyada oldukça ilgi gördü.

Walt Disney World’un girişimiyle bu film temalı bir park inşa edildi. Parkta, büyüleyen ışıltılı ormanlarında gezebilir,  Na’vi nehrinde bot turuna çıkabilir ve hatta uçan kayalıklar eşliğinde sizde uçma keyfini yaşayabilirsiniz. Oldukça ilginç ve renkli bir parktır. Mutlaka gezip görmelisiniz. Ayrıca bu park, 2018 yılındaki Time dergisinin hazırlamış olduğu listede yerini aldı. Bu listede dünyada mutlaka gezilip görülmesi gereken 12 yer bulundu. Bunlardan biri de  ‘Avatar’ temalı Pandora Parkıdır.

Pandora Parkı Nerede, nasıl Gidilir?

Pandora Parkı, ABD’nin Florida eyaletine bağlı Orlando şehrinde bulunur. Buraya ülkemizde direk uçuş bulunmuyor. Aktarmalı olarak buraya uçuş sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here