Pendik Otelleri ve Pendik Otel Fiyatları

Pendik Otelleri ve Pendik Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

İstanbul’un Anadolu yakasında Marmara Denizinin kıyılarında yer alan bir ilçesidir.  Pendik ilçesi içinde yer alan Sabiha Gökçen hava limanından dolayı gelişmiştir. Marmara kıyılarında bulunmasından dolayı nüfus yoğunluğu fazla bir ilçedir. Burada birçok tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur. Bu nedenle yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama yönünden pek sıkıntı çekmezler. Çünkü Pendik’de çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Pendik ilçesinde bulunan  bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. İşte o yerler…

Pendik Otelleri ve Pendik Otel Fiyatları

1-Crowne Plaza İstanbul Asya: İstanbul-Pendik’de yer alan Crowne Plaza İstanbul Asya, bünyesinde bulundurduğu harika hizmetlerle konuklarını en iyi şekilde ağırlamaya çalışmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Green Park Otel Pendik: İstanbul-Pendik’de yer alan Green Park Otel Pendik, 5 yıldızlı şık ve konforlu odalara ssahip harika bir mekandır. Bünyesinde havuz, hamam ve SPA merkezi olmak üzere çok sayıda farklı hizmet türleri bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-The Green Park Pendik Hotel & Convention Center: İstanbul-Pendik’de yer alan The Green Park Pendik Hotel & Convention Center, 5 yıldızlı lüks vee konforlu odalardan konuklarını ağırlamaktadır. Otel bünyesinde açık ve kapalı havuz bulunur.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 280-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-ISG Airport Hotel: İstanbul-Pendik’de yer alan ISG Airport Hotel, harika fırsatlarla konuklarına iyi hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Miracle İstanbul Asia: İstanbul-Pendik’de yer alan Miracle İstanbul Asia,  iş ve seyahat amaçlı tatilinizde konaklamak için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Lounge Hotel: İstanbul-Pendik’de yer alan Lounge Hotel, hem iş hem de seyahat amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hotel Blue Marine: İstanbul-Pendik’de yer alan Hotel Blue Marine, 2011 yıllında hizmet giren harika bir konaklama yeridir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Golden Lounge Hotel: İstanbul-Pendik’de yer alan Golden Lounge Hotel, hem iş hem seyahat amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burası yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 125-210 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Pendik Marine Hotel: İstanbul-Pendik’de yer alan Pendik Marine Hotel, deniz ve bahçe manzaralı odalarında konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hotel Hüseyin Ağa: İstanbul-Pendik’de yer alan Hotel Hüseyin Ağa, mutlak müşteri memnuniyeti ile yıllarca konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-230 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here