Phuket Otelleri ve Phuket Otel Fiyatları
Phuket Otelleri ve Phuket Otel Fiyatları

Phuket Otelleri ve Phuket Otel Fiyatları ile ilgili edindiğimiz izlenim ve bilgilerimize dayanarak bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve turistik amaçlı yaptığınız seyahatlerde size rehber görevi yapacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Phuket, Güneydoğu Asya ülkesi Tayland’ın turizm adası harika bir şehirdir. Buraya yıl boyunca dünyanın her yerinde insanlar akın etmektedir. Tatil ve eğlence adına aradığınız her şey bu adada mevcuttur. Konaklama açısından ise hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Phuket otelleri oldukça şık ve konforludurlar. Otel fiyatları biraz pahalı olsa da doğrusu değmektedir. Buraya yolunuz düşerse otel dışında hostel veya günübirlik evlerde kalabilirsiniz. Buraya yolunuz düşerse konaklamak için ilk seçenek Phuket Town bölgesi olmalıdır. Bunun dışında Patong ve Bangtao bölgeleri de konaklama için harika bölgelerdir. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi garantiye alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Phuket Otelleri ve Phuket Otel Fiyatları

1-Anantara Layan Phuket Resort: Phuket’in Cherngtalay bölgesinde yer alan 5 yıldızlı bu otel, konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde özel havuz ve harika lezzetler sunan bir restoran bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-700 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-COMO Point Yamu: Phuket’in Ban Pa Khlok bölgesinde yer alan bu 5 yıldızlı lüks otel, konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde harika hizmet olanakları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu ve eğlenceli bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 145-550 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-The Vijitt Resort Phuket: Phuket’in Rawai Beach bölgesinde yer alan bu otel, deniz kenarında yer alıp konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu tesis bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Otelin odaları oldukça şık ve konforlu bir tesis olup yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-420 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-JW Marriott Phuket Resort and Spa: Mai Ka-ho Plajı’nın el değmemiş sahil kenarında yer alan bu tesis, bünyesinde 3 açık havuz ve 11 farklı restoran bulunur. Otelin odalarında  bahçe, havuz veya okyanus manzaralı özel balkon/teras bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-400 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Renaissance Phuket Resort & Spa: Beyaz kumlu Mai Khao Plajı’nda yer alan bu 5 yıldızlı tesis, konuklarına konforlu bir hizmet sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-350 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

Phuket Ucuz Otelleri

1-Lavander Hotel: Phuket’in Patong Sahilinde yer alan bu 3 yıldızlı otel, yıl boyunca konuklarına hizmet sunmaktadır. Otel bünyesinde harika manzaralı odalar ve odaların harika balkonları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 8-25 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Little Mermaid Guest House & Resturant: Phuket’in Kata Beach bölgesinde yer alan bu 2 yıldızlı otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmet olanaklar sunmaktadır. Otel bünyesinde harika bir restoran ve bir bar bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 10-28 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Paradise Inn: Phuket’in Karon Beach bölgesinde yer alan bu 2 yıldızlı otel, tüm yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu otel bünyesinde restoran ve bar bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 10-35 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Phuket Paradise Hotel: Phuket’in Patong Sahilinde yer alan bu 3 yıldızlı otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu otel bünyesinde kusursuz bir oda servisi, manzaralı balkon, bar ve restoran bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 10-50 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Golden House Hotel Patong Beach: Phuket’in Patong Sahilinde yer alan bu 3 yıldızlı otel, şehir manzaralı olup konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 10-55 Euro arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz