Saraybosna Otelleri ve Saraybosna Otel Fiyatları
Saraybosna Otelleri ve Saraybosna Otel Fiyatları

Saraybosna Otelleri ve Saraybosna Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap mahiyetinde bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve gezi amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yardımcı olur. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Göz at ;

  1. Bosna-Hersek Gezilecek Yerler
  2. Saraybosna Nerede
  3. Bosna Hersek Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?
  4. Bosna Hersek’in Başkenti, Şehirleri ve Bölgeleri
  5. Bosna Hersek’de Gezilecek 10 Yer
  6. Bosna Hersek Nerede?
  7. Saraybosna Otelleri ve Saraybosna Otel Fiyatları

Saraybosna, 619.030 toplam nüfusuyla Bosna-Hersek’in başkenti ve en büyük kentidir. Tarihi ve doğal güzellikleriyle Avrupa’nın en güzel şehirlerden biridir. Buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist uğramaktadır.

Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehirde yaklaşık 500 tane konaklama yeri bulunur. Burada yer alan 4 ve 5 yıldızlı otel fiyatları diğer Avrupa kentlerine nazaran daha ucuzdur. Buraya geldiğinizde Başçarşı Semti ve Eski şehir bölgesini tercih edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi daha sağlama alırsınız. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Saraybosna Otelleri

1-Hotel Bosnia: Saraybosna’nın kent merkezinde, Başçarşı bölgesine yakın bir konumda yer alan bu otel, modern odaları ile kaliteli ve konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 440-880 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Saraj: Saraybosna’nın eski kent merkezinde yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde harika gece mekanları, yüzme havuzu ve 600 kişilik kapasiteli bir toplantı salonu bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Hayat Hotel: Saraybosna’nın eski kent merkezinde yer alan bu otel, toplam 46 şık ve konforlu odasıyla konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Başçarşı bölgesine de oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Courtyard Sarajevo: Saray Bosna Kent merkezinde yer alan bu otel, şehrin popüler mekanlarına oldukça yakın bir konumda bulunur. Bu nedenle yıl boyunca birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu tesis, , iş ve turistik amaçlı seyahatler için oldukça uygun bir yerdir. Sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-990 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Residence Inn Sarajevo: Saraybosna Uluslararası Havalimanı 10 km uzaklıkta yer alan bu tesis, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika olanaklar sunmaktadır. Tesisin birbirinden şık ve konforlu 75 odası bulunur. Bu tesis bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Buraya gelip keyifli bir konaklama yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz