Seferihisar Otelleri ve Seferihisar Otel Fiyatları

Seferihisar Otelleri ve Seferihisar Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme aldık. Umarım işinize yarar. Sorularınız olursa memnuniyetle cevap veririz.

İzmir merkezine 47 km uzaklıkta bulunan Seferihisar; tarihi zenginliği, masmavi denizi ve yemyeşil tabiatı ile İzmir’in en ilgi çekici ilçelerdendir. Köklü bir tarihe geçmişe sahip Seferihisar; kültür, tarih ve doğa severlerin ilgi odağıdır. Seferihisar’da tatil yapacağınız ve gezeceğiniz çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi akmaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda bir sıkıntı çekmezler. Çünkü konaklama konusunda çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Seferhisar ilçesinde bulunan bazı otelleri size önereceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Seferihisar Otelleri ve Seferihisar Otel Fiyatları

1-Deniz Yıldızı Butik Pansiyon: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Sığacık beldesinde bulunur. Denize yaklaşık 100 metre uzaklıkta bulunur. Konuklarına konforlu bir hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 275-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Maya Bistro Hotel Beach: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Sığacık beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunan otelde özel plaj alanı ve SPA olanakları bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 260-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Thea Butik Hotel & Restaurant: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Sığacık beldesinde bulunur. Eşsiz manzarasıyla konuklarına harika bir şölen sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 40-80 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-İncitta Butik Otel: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Sığacık beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın olan otel bünyesinde harika hizmetler verilmektedir. Manzara eşliğinde burada huzur bulabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 225-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Mavi Zeytin Butik Otel: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Sığacık beldesinde bulunur. Yılın dört mevsiminde konuklarına hizmet vermektedir. Otel bünyesinde harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 200-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Bells Hotel: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Akarca Beldesinde bulunur. Denize yürüme mesafesinde bulunur. Buraya sevdiklerinizle gelip uygun fiyatta güzel vakit geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Mert Şansa Otel: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Ürkmez Beldesinde bulunur. Tesis plaja oldukça yakındır. Sadece 100 metre uzaklıkta bulunur. Burada deniz, kum ve güneş üçlüsünü bir arada yaşayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 80-160 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Rose Pansiyon & Cafe Sığacık: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Sığacık beldesinde bulunur. 2015 yıllında bir aile tarafında açılan bu pansiyon konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 80-170 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Ordukaya Apart: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Ürkmez Beldesinde bulunur. Üç katlı olan bu otel misafirlerine harika hizmetler sunmaktadır. Yılın dört mevsimi hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik 80-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Değerli Motel: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Ürkmez Beldesinde bulunur. Denize oldukça yakındır. Yaklaşık 100 metre gibi bir mesafede bulunur. Deniz manzaralı bu mekanda sevdiklerinize keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here