gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Selanik Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence Hayatı denilince akla ilk olarak gelen yerler sahil boyunca bulunan gece mekanları ve güney batıdaki Krini semtinde bulunan clupler gelir. Bu mekanlarda eğlence neredeyse tüm gün devam eder.

Selanik , Yunanistan’ın 2. büyük kenti ve aynı zamanda Ulu Önder Mustafa Kemal’in Doğduğu şehirdir. Bu nedenle bu şehir Türkler açısında önemli bir yere sahiptir. Bu şehirde çok sayıda Türk bulunmaktadır.

Her yıl dünyanın birçok yerinde başta da Türkiye’den olmak üzere burayı ziyaret ederler. Şehrin Gece hayatına bakacak olursak; Uyumayan şehir olarak bilinen Selanik gece hayatı oldukça hareketli geçmektedir.

Dünya’da en hareketli gece hayatın yaşandığı şehirlerden biri de hiç şüphesiz burasıdır. Burada sabaha kadar mutlaka eğlenebileceğiniz bir mekan bulursunuz. Yunanistan gece hayatında bahsedince Tavernalar’da bahsetmesek olmaz.

Tavernalarda çalan müzikler ve içilen uzolar sayesinde gece hayatı çok parlak geçmektedir. Şimdi şehirde bulunan gece mekanlarına bakalım. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısımında bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here