Selimiye Nerede, Nasıl Gidilir?
Selimiye Nerede, Nasıl Gidilir?

Marmaris ilçe merkezine 45 km uzaklıktaki Selimiye Köyü ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun yanında Selimiye Köyü Nerede, Nasıl Gidilir sorularına cevap bulacağız.

Selimiye, Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı bir tatil köyüdür. Bu köy, deniz kıyısında kurulmuş olup bakir doğası ve huzur dolu manzaralarıyla yıl boyunca çok sayıda kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip muazzam bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Tatil ve huzur adına aradığınız herşey burada mevcuttur.

Hani yıllarca hep duymuşsunuzdur. Emekli olunca bir Ege köyüne yerleşeceğim. Burada doğa ile iç içe huzurlu bir şekilde yaşayacağım. İşte bahsettikleri köylerden biri de kesinlikle Selimiye Köyüdür. Köye yaklaşır yaklaşamaz bu huzuru duyabiliyorsunuz. Burada gezilip görülecek birçok doğal güzellik alanı bulunur. Sevdiklerinizle birlikte mutlaka bir yaz tatilinizi burada geçirin derim.

Selimiye Köyü Nerede, Nasıl Gidilir?

Selimiye, Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı bir tatil köyüdür. Muğla il merkezine yaklaşık 102 km, Marmaris ilçe merkezine ise yaklaşık 45 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için ilk önce Marmaris ilçesine ulaşmanız gerekir. Buraya ulaştıktan sonra Pamukkale yazıhanesinin yanında kalkan minibüs ve otobüslerle yaklaşık 40-50 dakika yolculuktan sonra buraya ulaşabilirsiniz. Şahsi aracınızla gelecekseniz; İzmir’den çıktıktan sonra Aydın yönünden Selçuk ilçesine kadar gelip buradan tabelalar yardımıyla Selimiye köyüne ulaşabilirsiniz.

Göz at;

 1. Selimiye Otelleri ve Selimiye Otel Fiyatları
 2. İçmeler Gezi Rehberi
 3. Marmaris Gezi Rehberi
 4. Marmaris Balayı Otelleri ve Marmaris Balayı Otel Fiyatları
 5. Marmaris Otelleri ve Marmaris Otel Fiyatları
 6. İçmeler, Marmaris Otelleri ve İçmeler, Marmaris Otel Fiyatları
 7. Muğla Gezi Rehberi
 8. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 9. Muğla Gece Hayatı
 10. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları
 11. Muğla Balayı Otelleri ve Paketler
 12. Turunç Gezi Rehberi
 13. Turunç Otelleri ve Turunç Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here