Side Otelleri ve Side Otel Fiyatları

Akdeniz Bölgesinde bulunan Side bölgesinde yer alan otelleri ve otel fiyatları hakkında izlenimlerimizi aktaracağız. Şöyle ki;

Side, Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Burada yaz turizmin en renkli yaşandığı yerlerden biridir. Yaz aylarında çok sayıda yerli ve yabancı turist buraya akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Side beldesine ait bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk 8 tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Side Otelleri ve Side Otel Fiyatları

1-Royal Taj Mahal: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesi, Evrenseki mevkkinde bulunur. Tesisin mimarisi oldukça etkileyicidir. Denize sıfır bir konumda yer alıp bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzları, spa olanakları ve özel bir kumsal plaj sunmaktadır. Rüya gibi bir tatil için buraya mutlaka gelmelisiniz. Burada konaklamak için gecelik 1000-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Royal Alhambra Palace: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesi, Çolaklı tatil köyünde yer alan tesis, 60.000 m² lik alan üzerine kurulmuştur. Denize sıfır bir konumda yer alan bu tesis 2012 yıllında hizmette açılmıştır. Otel bünyesinde Animasyon, canlı eğlence, canlı müzik, dans şovları, köpük partileri gibi harika faaliyetler yer alır. Burada harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 1000-1450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Alba Royal Otel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesi, Çolaklı tatil köyünde yer alan tesis, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde özel plaj alanı, yüzme havuzları ve  Akdeniz manzaralı geniş ferahlatıcı odaları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1000-1400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Club Grand Side: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesi, Çolaklı tatil köyünde yer alan tesis, Side Müzesi, Side Antik Tiyatrosu, Side Apollo Tapınağı ve Athena Tapınağı gibi tarihi yapılara oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde 4 açık yüzme havuzu, ücretsiz su parkı ve yapay nehir olanakları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 960-1250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5Club Grand Aqua: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesi, Çolaklı tatil köyünde Su kaydıraklı havuz alanı bulunan 5 yıldızlı bu tesis,  Side şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde harika bir özel plaj alanı, yemyeşil bir bahçe ve yüzme havuzları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 950-1200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Kirman Hotels Sidemarin Beach & Spa: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semti, Kumköy mevkiinde bulunur. denize sıfır bir konumda  yer alıp bünyesinde yüzme havuzu, SPA merkezi ve harika manzaralı odaları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip 5 yıldızlı lüks ve konforlu bu otelde tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 900-1200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semti, Kumköy mevkiinde bulunur. Sahil kenarında yer alan bu otel, altın kumlu özel bir plaja sahiptir. Yine bunun dışında başta havuz ve spa merkezi olmak üzere çok sayıda hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 850-1050 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Sunrise Resort Hotel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side – Kızılağaç mevkiinde yer alır. Denize sıfır bir konumda olup tesise ait harika özel plaj alanı ve yüzme havuzu bulunur. Ayrıca otel bünyesinde SPA merkezi ve gece mekanları bulunur. Buraya sevdiğinizle gelip hayalinizdeki tatil keyfini yaşayabilirsiniz. 5 yıldızlı lüks ve konforlu bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 750-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

9-Sentido Perissia Managed by Paloma Hotels: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semti, Bingeşik mevkide bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunan bu otelde hemen önünde bir özel plaj bulunmaktadır.  Deniz manzarasına hakim geniş bir havuzu da bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 650-900 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

10-Side Star Elegance: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semtinde bulunur. Side beldesinde bulunan 5 yıldızlı otellerinden biridir. 475 odası bulunan otelin harika bir manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 450-850 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

11-Starlight Convention Center Thalasso & Spa: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semtinde bulunur. Kızılağaç Turizm bölgesinde yer almaktadır. Side’ye 12 km uzaklıkta bulunur. 2008 yıllında harika bir manzara eşliğinde her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 350-750 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

12-Side Star Beach Hotel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semtinde bulunur. Otelin bünyesinde 2 yüzme havuzu, kapsamlı spa ve su sporları yer almaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 300-700 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

13-Miramare Beach Otel Side: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semti, Kumköy beldesinde bulunur. Manavgat kent merkezine 12 km uzaklıkta bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 250-650 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım. 

1-Risus Hotel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semtinde bulunur. Gecelik olarak 50-200 TL arasında bir fiyat aralığı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle gelip Side’nin tarihi ve denizi eşliğinde tatil yapabilirsiniz.

2-Trendy Aspendos Beach Hotel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semtinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 50-250 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

3-Trendy Verbena Beach Hotel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semtinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 50-250 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

4-Royal Dragon Hotel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semtinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 50-300 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

5-Wind Heaven Garden Butik Otel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side semtinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 50-350 TL arasında ücret ödenmesi gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here