Sığacık Otelleri ve Sığacık Otel Fiyatları

Sığacık Otelleri ve Sığacık Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Sığacık kasabası İzmir’in Seferihisar ilçesine sadece 7 km mesafede olan ve genellikle yaz aylarında çok fazla turist ağırlayan semtlerimizden birisidir. Özellikle yerli turistlerin akınına uğrayan ve aşırı derecede sakin olması nedeniyle cittaslow kenti ödülünü alan Sığacık, içinde yer alan çok sayıda otel ve güzel mekanlarıyla ziyaretçilerine hizmet vermektedir. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye edeceğiz. Umarım memnun kalırsınız. İşte o yerler…

Sığacık Otelleri ve Sığacık Otel Fiyatları

1-Maya Bistro Hotel Beach: İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur. Otel bünyesinde özel plaj alanı ve SPA olanakları ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 430-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-İncitta Butik Otel: İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık beldesinde bulunur. Bulunduğu konum itibariyle sıkça tercih edilen bir mekandır. Gece mekanları, dükkanlar, cafeler ve plaja oldukça yakın bir yerde bulunur.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Palmiye Butik Otel: İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık beldesinde bulunur. Tesis bünyesinde toplam 8 oda ve 18 yatak kapasitesiyle konuklarına ev sıcaklığında konaklama hizmeti vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-510 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-4 Elements Pansiyon: İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık beldesinde bulunur. Denize sadece 500 metre uzaklıkta bulunur. Ev konforunda tatil yapmak için burası oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-480 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Derin Butik Otel: İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık beldesinde bulunur. Oldukça şık ve konforlu bir yapısı bulunur. Buraya gelenler harika hizmetlerle memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Kalyon Butik Otel: İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık beldesinde bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here