Şile Otelleri ve Şile Otel Fiyatları

İstanbul’un önemli turizm merkezlerinden biri olan Şile’de bulunan oteller ve otel fiyatları hakkında izlenim ve gözlemlerimiz aktaracağız. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

İstanbul’a 70 km uzaklıkta bulunan Şile Karadeniz kıyı şeridinde yer almaktadır. Yemyeşil tabiatı, masmavi denizi ve şelaleleri ile İstanbulluların ve tatilcilerin gözde yerlerindendir. Doğa güzellikleri ile ünlü olan Şile ilçesinde tarih meraklıların da bulacağı tarihi mekanlar bulunmaktadır. Şile’nin en önemli özelliği tarihi mekanların doğa güzelliği ile iç içe olmasıdır. Bu nedenle her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist buraya akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Şile ilçesinde bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Şile Otelleri ve Şile Otel Fiyatları

1-Tranquilla Nehir Evi: İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva semtinde bulunur. Göksu Nehri kıyısında yemyeşil bir bahçenin içinde bulunur. 2000 yıllından berri huzur arayanların tercih ettiği bir mekandır. Burada konaklamak için gecelik 400-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Lethe Exclusive Hotel: İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva semtinde bulunur. Nehir kenarında harika bir bir bahçe içerisinde konumlandırılmıştır. birbirinden güzel manzaralarıyla 6 odası bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 400-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Phellos Suites: İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Hacı Kasım Mahallesinde bulunur. Ferah ve deniz manzaralı 9 odası bulunur. Burada sevdiklerinizle huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 400-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Beyaz Ev Ağva: İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva semtinde bulunur. Muhteşem yeşillikler içinde bulunan otelde huzur bulabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 380-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-The Escape Hotel: İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Ağva semtinde bulunur. ferah ve şık tasarlanmış bu otelde sevdiklerinizle harika zaman geçirebilirsiniz. Odaların manzarası göz kamaştırmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 400-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Bunlar dışında Şile merkez, Ağva, Kumbaba ve İmrenli Köyü gibi yerlerden de konaklayabilirsiniz. Yeşillikler içinde şehirden uzak huzurlu bir tatil istiyorsanız sizi Şile ilçemizdeki otellere bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here