Soğucak Şelalesi

Bu şelale Sakarya ilimizde bulunmakta olup bu şelaleye gitmeden bizim siteye bir göz atıp okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü her zaman buraya gidilmez.

Göz at ;

 1. Sakarya Gezilecek Yerler
 2. Sakarya’da Gezilecek 10 Yer
 3. Sakarya Gece Hayatı
 4. Sakarya Otelleri ve Sakarya Otel Fiyatları
 5. Sakarya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 6. Acarlar Longozu
 7. Poyrazlar Gölü
 8. Karasu Sahili
 9. Sakarya Gölkent
 10. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 11. Sakarya Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 12. Sapanca Gölü
 13. Sapanca Nerede, Nasıl Gidilir
 14. Soğucak Şelalesi
 15. Sapanca Gece Hayatı
 16. Sapanca Otelleri ve Sapanca Otel Fiyatları

Tam bilgi sahibi olarak gitmeniz gerekir. Ayrıca yaz mevsiminde bulunduğu konum şekliyle orada bulunan ağaçlar sayesinde sizi bambaşka bir dünyaya götürür. Lezzet içinde lezzet yaşatır.

Sakarya Soğucak Şelalesi

Bu şelale yaz ayında gidilir. Giderken yanınıza alacağınız şeyleri de size sayalım. çalı ve dikenlerden koruyacak sağlam ve rahat bir pantolon, ayak burkmalarına karşılık ayağınıza özel bot, sırt çantanız, su, yiyecek ve yürüyüş sopasını da yanınıza alıp yokuşu tırmandığınızda burnunuza çeşit çeşit kokular gelir.  Kestane kayın ve ıhlamur ağaçları sizi karşılar bunlardan aldığınız kokuyu hayal edebiliyor muyuz?

Sonuç olarak bu şelale haziran ayında sevdiklerinizi yanınıza alıp o mis kokuların içinde geçerken yaratıcının size bahşettiği o güzellikleri yaşayın ve tadını çıkarın.

Soğucak Şelalesi Nerede, Nasıl Gidilir?

Soğucak Şelalesi, Sakarya il merkezine yaklaşık 30 km uzaklıkta bulunur. Buraya şahsi aracınızla Sapanca İlçesi ışıklardan Mahmudiye köyüne dönülüp Erdemli Köyü geçildikten sonra, burada tabelalar yardımıyla şelaleye çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Soğucak Şelalesi
Soğucak Şelalesi

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz