Susanoğlu Otelleri ve Susanoğlu Otel Fiyatları

Susanoğlu Otelleri ve Susanoğlu Otel Fiyatları  hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Susanoğlu, Mersin’in Silifke ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Mersin’i Antalya’ya bağlayan D-400 karayolu üzerinde bulunur. Tatil beldesine birçok tarihi yapı bulunur. Bunun dışında yaz sezonunda deniz, kum ve güneş üçlüsünü yaşamak için çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda pek sıkıntı yaşamazlar çünkü burada çok sayıda konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de daha uygun fiyatta otel bulmuş olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Şöyle ki;

Susanoğlu Otelleri ve Susanoğlu Otel Fiyatları

1-İslim Apart: Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Atakent-Susanoğlu beldesinde bulunur. Tesis bünyesinde özel bir plaj bulunur. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 350-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Süzer Resort Hotel: Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Atakent-Susanoğlu beldesinde bulunur. Susanoğlu plajının hemen önünde yer alır. Burada sevdiklerinizle gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 250-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Mediterranean Resort Hotel: Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Atakent-Susanoğlu beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 190-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Calamie Hotel & Beach Club: Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Atakent-Susanoğlu beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Odaların hepsi dağ ve deniz manzaralıdır. Burada konaklamak için gecelik 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Club Efes Otel: Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Atakent-Susanoğlu beldesinde bulunur. Denize ve kumluk plaja sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 120-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Aksay Apart Susanoğlu: Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Atakent-Susanoğlu beldesinde bulunur. Denize 50 metre uzaklıkta bulunur. Buraya sevdiklerinizle huzurlu bir tatil keyfi burada yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 40-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Yücel Apart Otel: Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Atakent-Susanoğlu beldesinde bulunur. Ev konforunda kalmak için burası sizin için doğru adres olabilir. Burada konaklamak için gecelik 60-140 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Kuzey Apart Otel: Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Atakent-Susanoğlu beldesinde bulunur. Birbirinden güzel 32 tane odası bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 60-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. 0 – 6 yaş arası çocukları ücretsiz, 7 – 12 yaş arası çocukları ise indirimli olarak kalabilir.

4-Gökhan Apart: Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Atakent-Susanoğlu beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 60-160 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Otel PortoMersin’in Silifke ilçesine bağlı Atakent-Susanoğlu beldesinde bulunur. Tesis, deniz ve plajlara oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada Yaprak Koy, Susanoğlu plajı ya da Kızkalesi plajında denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 100-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here