Tokat Otelleri ve Tokat Otel Fiyatları
Tokat Otelleri ve Tokat Otel Fiyatları

Tokat Otelleri ve Tokat Otel Fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz bütün sorulara cevap niteliğinde bir yazı kaleme aldık. Umarım iş ve tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Tokat Otelleri

Tokat 602.662 toplam nüfusu ile ülkemizin Karadeniz Bölgesinde bulunur. İlimize bağlı 12 ilçe, 77 belde ve 609 köy vardır. Burada gezilip görülecek çok sayıda yer bulunmaktadır.

Bu nedenle buraya yıl boyunca hem iş hem de tatil seyahati için çok sayıda ziyaretçi gelir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin her bölgesinde çok sayıda konaklama alanı bulunur.

Göz at ;

 1. Tokat Gezilecek Yerler
 2. Tokat’da Gezilecek 10 Yer
 3. Tokat Gece Hayatı
 4. Tokat’ın İlçeleri
 5. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 6. Tokat Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 7. Topçam Yaylası
 8. Kaz Gölü Nerede
 9. Reşadiye Kaplıcaları
 10. Tokat Ulu Cami
 11. Tokat Otelleri ve Tokat Otel Fiyatları

Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi daha sağlama almış olursunuz. Şimdi Tokat şehrimizde bulunan bazı popüler konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Tokat Otel Fiyatları

1-Grand Ballica Hotel: Tokat kent merkezinde yer alan bu otel, toplam 100 Oda, 200 yatak kapasitesiyle yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Otel bünyesinde başta yüzme havuzu ve spa merkezi olmak üzere çok sayıda hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Dedeman Tokat: Tokat şehir merkezinde yer alan bu otel, hem iş hem de turistik amaçlı ziyaretler için oldukça uygun bir yerdir. Otel bünyesinde çok sayıda hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Önder Otel ErbaaTokat’ın Erba ilçesinde yer alan 2 yıldızlı bu otel,  50 yataklı kapasitesiyle yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Ayvaz Park Hotel: Tokat’ın Niksar ilçesinde yer alan bu otel, konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Otel bünyesinde yüzme havuzu, spa merkezi ve harika bir restoran bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-340 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Tokat Royal Otel: Tokat kent merkezde yer alan bu otel, Tüm yıl açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Şık ve konforlu odalarıyla harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Çavuşoğlu Tower Hotel: Tokat merkezde yer alan bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Çalışanları oldukça güler yüzlü ve sıcakkanlı insanlardır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Familya Otel: Tokat’ın Erbaa ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına hizmet veren harika bir konaklama alanıdır. Otel bünyesinde çok sayıda hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Esin Pansiyon: Tokat Merkez’de yer alan bu pansiyon yıl boyunca açık olup konuklarına ev konforunda hizmet sunmaktadır. İş ve tatil seyahatleri için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Tokat Gezi Rehberi hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Tokat Gezi Rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz