Uçhisar Otelleri ve Uçhisar Otel Fiyatları
Uçhisar Otelleri ve Uçhisar Otel Fiyatları

Uçhisar Otelleri ve Uçhisar Otel Fiyatları ile merak edilen sorulara cevap bulmaya çalıştık. Bu yazımız size iş ve turistik amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yardımcı olacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Uçhisar, Nevşehir iline bağlı bir tatil beldesidir. Burada; vadiler, kaya oluşumları ve mağaralar gibi çok sayıda doğal oluşum bulunmaktadır. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi gelmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü beldede birçok mağara oteli ve diğer normal konaklama yerleri bulunur. Burada keyifli bir konaklama yaşamak için gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerine bir göz atamak istiyorum. Şöyle ki;

Uçhisar Otelleri ve Uçhisar Otel Fiyatları

1-Museum Hotel: Nevşehir il merkezine bağlı Uçhisar Beldesinde bulunur. 30 tane çok özel kaya ve geleneksel taş odası bulunur. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 1150-1600 TL arasında değişmektedir.

2-CCR Hotels & Spa Cappadocia: Nevşehir il merkezine bağlı Uçhisar Beldesinde bulunur. Otel bünyesinde spa, açık yüzme havuzu ve kapalı yüzme havuzu bulunur. Burada harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 950-1400 TL arasında değişmektedir.

3-Argos In Cappadocia: Nevşehir il merkezine bağlı Uçhisar Beldesinde bulunur. Güvercinlik vadisi ve Erciyes Dağı manzarasıyla Kapadokya’ya özgü mistik bir hava sunmaktadır. Otel bünyesinde çiftler için harika hizmetler sunmaktadır. 6 konaktan oluşan otelde 51 harika oda bulunur. Burada sevdiğinizle birlikte harika bir balayı tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 800-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Taşkonaklar Otel Kapadokya: Nevşehir il merkezine bağlı Uçhisar Beldesinde bulunur. Butik hizmet anlayışla inşa edilmiştir. Harika bir manzarası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte tesisin mistik havası eşliğinde harika bir tatil keyfi yapabilirsiniz. Oldukça hoş bir tesis olup yıl boyunca hizmette açıktır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-990 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Karlık Evi: Nevşehir il merkezine bağlı Uçhisar Beldesinde bulunur. Otelin tamamı Kapadokya’nın doğal oluşumu olan lav taşından yapılmıştır. Bu nedenle içeri girer girmez mistik bir hava sizi karşılar. Bu harika otelde konaklamak için gecelik 450-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Uçhisar Ucuz Otel Tavsiyeleri

1-Garden of Cappadocia: Nevşehir il merkezine bağlı Uçhisar Beldesinde bulunur. Yemyeşil bahçesiyle yıl boyunca konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otelin  Bungalov, ranzalı oda ve standart oda seçenekleri bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Uçhisar Cave Pansion: Nevşehir il merkezine bağlı Uçhisar Beldesinde bulunur. Bir aile tarafında işletilen pansiyon, harika bir manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Uçhisar Evi: Nevşehir il merkezine bağlı Uçhisar Beldesinde bulunur. Ev konforunda size harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Museum Venessa Hotel: Nevşehir il merkezine bağlı Uçhisar Beldesinde bulunur. Muhteşem bir Kapadokya manzarasına sahip olan bir mağara evin restore edilmesiyle misafirlerine otantik bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Düven Otel: Nevşehir il merkezine bağlı Uçhisar Beldesinde bulunur. Uçhisar Kalesi’ne oldukça yakın bir konumda bulunur. Harika kapadokya manzarası eşliğinde sevdiklerinizle güzel bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

  1. Uçhisar Gezi Rehberi
  2. Uçhisar Kalesi
  3. Kapadokya Peri Bacaları
  4. Kapadokya Balayı Otelleri ve Kapadokya Balayı Otel fiyatları
  5. Nevşehir Otelleri ve Nevşehir Otel Fiyatları
  6. Kapadokya’da ki En Güzel 10 Mağara Oteli
  7. Nevşehir Gezi Rehberi
  8. Nevşehir Gece Hayatı
  9. Nevşehir’de Gezilecek 10 Yer
  10. Nevşehir Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here