Ürkmez Otelleri ve Ürkmez Otel Fiyatları
Ürkmez Otelleri ve Ürkmez Otel Fiyatları

Ürkmez Otelleri ve Ürkmez Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Bu yazı sayesinde tatil seyahatiniz daha uygun fiyatta ve konforlu bir şekilde geçecektir.

Ürkmez, İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. İzmir kent merkezine yaklaşık 45 dakika mesafede bulunur. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün yaşandığı harika bir yerdir. Yaz sezonunda buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü belde merkezinde ve çevresinde birçok konaklama imkanı bulunur. Buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Çünkü sezon boyunca baya kalabalık olmaktadır. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Ürkmez Otelleri ve Ürkmez Otel Fiyatları

1-Ürkmez Alkan Pansiyon & Apart:  İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Ürkmez Beldesinde bulunur. Bu otel bünyesinde mavi bayraklı bir plaja sahiptir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Zeybek Hotel Seferihisar: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Ürkmez Beldesinde bulunur. Bu otel, misafirlerine samimi ve huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Tesiste toplam 24 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 105-215 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Lebedos Apart Otel: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Ürkmez Beldesinde bulunur. Ev sıcaklığında bir konaklamak için burayı tercih edebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Suna Pansiyon: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Ürkmez Beldesinde bulunur. Bu pansiyon, 1985  yıllından berri hizmet vermektedir. Otelin toplam 25 konaklama birimine ve 100 yatak kapasitesine sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Ebay Bungalow Beach Otel: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Ürkmez Beldesinde bulunur. Bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Değerli Motel: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Ürkmez Beldesinde bulunur. Denize oldukça yakındır. Yaklaşık 100 metre gibi bir mesafede bulunur. Deniz manzaralı bu mekanda sevdiklerinize keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Ordukaya Apart: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Ürkmez Beldesinde bulunur. Üç katlı olan bu otel misafirlerine harika hizmetler sunmaktadır. Yılın dört mevsimi hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik 80-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Mert Şansa Otel: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Ürkmez Beldesinde bulunur. Tesis plaja oldukça yakındır. Sadece 100 metre uzaklıkta bulunur. Burada deniz, kum ve güneş üçlüsünü bir arada yaşayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 80-160 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

9-Yalı Otel: İzmir’in Seferhisar ilçesine bağlı Ürkmez Beldesinde bulunur. Bu otel, evcil hayvan dostu bir tesistir. Deniz manzaralı bu tesiste sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

  1. Ürkmez Gezi Rehberi
  2. Seferihisar Otelleri ve Seferihisar Otel Fiyatları
  3. Seferihisar Gezilecek Yerler
  4. İzmir Gezilecek Yerler
  5. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
  6. İzmir Gece Hayatı
  7. İzmir Otelleri ve İzmir Otel Fiyatları
  8. İzmir Balayı Otelleri
  9. İzmir Painball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here