Van Edremit Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
Van Edremit Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Doğu’nun İncisi Van şehrimizin Sahil ilçesi Edremit’de yer alan  Paintball Oyun Alanı hakkındaki izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Ayrıca Van Edremit Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Van’ın en çok gelişen merkez ilçesi Edremit; Van’a 18 km uzaklıktadır. Burada birçok doğal güzellik alanı bulunur. Van’a gelen bir ziyaretçi bu ilçeye uğramadan kesinlikle geri dönmemeli.

Bunları da Mutlaka Oku ;

  1. Van’ın En Güzel 10 Köyü
  2. Sadece Van’da Yaşayanların Anlayacağı 10 Ortak His
  3. Van’a Gitmeniz İçin 10 Sebep
  4. Van’da Gezilecek 10 Yer
  5. Van’da birbirinden ilginç Manzaralar
  6. Van Gezilecek Yerler
  7. Van’da Teknolojiden Uzak, Doğayla İç İçe 20 Fotoğraf
  8. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Güzelliğini Yaşatan, Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer

Burada görülmesi gereken birçok yer bulunur. Bunlardan biri de hiç şüphesiz yakın tarihte hizmette açılan Paintball Oyun Alanı’dır. Bu yer oldukça eğlenceli bir oyun alanıdır. Buraya gelenler sevdikleriyle birlikte harika vakit geçirirler.

Paintball Oyun Alanı Nedir ve Nasıl Oynanır?

Bu oyunun süresi 90 dakikadır. İlk 15 dakikası hazırlık süreci, sonra 15 dakika kural anlatılır. 60 dakika ise aktif oyun oynanır. Bu oyunun yaş sınırı 14’dür. Bu yaştan küçükler bu oyunu oynayamaz.

Bu oyunu oynamak için en az 8 kişi olmanız gerekir. Grup şeklinde oynanır. Kurallara uyulduğu sürece çok basit ve eğlenceli bir oyundur. Ücreti her ne kadar yerden yere fark kılınsa da ortalama 10-20 TL arasında değişmektedir. Van şehrimizde ilk defa kurulan bu oyun alanını mutlaka ziyaret edip oynayın derim.

Van Edremit Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Van Edremit Paintball Oyun Alanı, Van’ın Edremit ilçesine bağlı Yeni Mahallesi, Tatvan Karayolu Üzerinde bulunur. Diğer bir deyişle Eski Van Yüksek İhtisas Hastanesinin yerinde bulunur.

Buraya ulaşmak için Van merkezde kalkan Edremit dolmuşları ve otobüsleri ile 20 dakikada gidebilirsiniz. Ya da şahsi aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Tabelalar yardımıyla çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Van Edremit Paintball Oyun Alanı
Van Edremit Paintball Oyun Alanı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here