ViaSea Tema Park İstanbul

Dünyanın ilk 5 fonksiyonlu marina ve yaşam merkezi olma özelliğini taşıyan ve tamamı deniz üstünde tasarlanmış Viaport Marina bünyesinde yer alan ViaSea Tema Parkı, İstanbul ilimizin Tuzla ilçesinde bulunur. 7’den 70’e herkese hitap eden bu park ziyaretçilerini beklemektedir.

ViaSea Tema Parkı

Dünyanın en heyecan verici roller coasterları arasında olan fenomen Red Fire ile birlikte toplam 28 ayrı eğlence ünitesi yer alıyor. Dünyaca önemli teknolojilerle tasarlanan oyuncaklar olduğu gibi Türk kültürü lunapark da bulunur.

ViaSea Tema Parkı ücreti ne kadar

Son derece titiz bir şekilde tasarlanan bu parkta Avrupa’nın en hızlı beşinci Roller Coaster’ı yani hızlı treni yer alıyor.  Biri büyük biri küçük olmak üzere iki tren bulunur. Bu hızlı tren saatte yaklaşık 630 kişi taşıyabiliyor. Yolcu kapasitesi 12 kişi olan tren saatte 110 km hız yapıyor. Sizlerde heyecan dolu bir gün yaşamak istiyorsanız buyurun bu eğlence yerine gelin burada 35 eğlence ünitesi bulunur. Fakat bunların içinde en çok hızlı tren ilgi çekmektedir. Buraya gelenleri nefes kesici bir yolculuk beklemektedir.

Son derce titiz bir şekilde tasarlanan bu parkta Avrupa’nın en hızlı beşinci Roller Coaster’ı yani hızlı treni yer alıyor.

ViaSea Tema Park Nerede?

Cami Mah. Balıkçılar Sok. No:20 Tuzla / İstanbul / TÜRKİYE

ViaSea Tema Park Nerede

ViaSea Tema Park Giriş Ücreti

Çocuk biletleri 49 TL’den başlarken tam biletler ise 55 TL.Ayrıca çift kişi 89 TL ve 3 kişilik paket 135 TL iken en uygun olan 5 kişilik paket ise 219 TL.Ayrıca tesis içerisinde yer alan akvaryumun biletlerinde satın alabiliyorsunuz.

ViaSea Tema Parkı ücreti ne kadar

ViaSea Tema Park Nasıl Gidilir?

  • Metro ve Otobüs: Kartal metro durağında inin, metro durağının önünde bulunan 130 numaralı Kadıköy-Tuzla IETT otobüsünü Tuzla istikametine doğru kullanarak Şehitler Caddesi durağından inerek ViaSea’ye ulaşabilirsiniz.
  • Kara yolu: D100 otoyolunda Tuzla Piyade Okulu kavşağından çıkış yapın, güneye doğru anayolu ve yönlendirme tabelalarını takip ederek ViaSea’ye ulaşabilirsiniz. Veya D100 otoyolunda Tuzla İçmeler kavşağından çıkış yapın, sahile doğru güney yönünde anayolu ve yönlendirme tabelalarını takip ederek ViaSea’ye ulaşabilirsiniz.
  • Deniz Yolu İle: İDO tarafından düzenlenen seferlerle Bostancı-Kartal ve Yalova DO iskelelerinden Tuzla DO iskelesine ulaşabilirsiniz.
ViaSea Tema Parkı
ViaSea Tema Parkı ücreti ne kadar
ViaSea Tema Park
ViaSea Tema Park
ViaSea Tema Park türk kültürü park
ViaSea Tema Park Tuzla
ViaSea Tema Park Nerede
ViaSea Tema Park nasıl gidilir
ViaSea Tema Park İstanbul
ViaSea Tema Park hızlı tren
Dünyanın ilk 5 fonksiyonlu marina ve yaşam merkezi olma özelliğini taşıyan ve tamamı deniz üstünde tasarlanmış Viaport Marina bünyesinde yer alan ViaSea Tema Parkı
Bu hızlı tren saatte yaklaşık 630 kişi taşıyabiliyor. Yolcu kapasitesi 12 kişi olan tren saatte 110 km hız yapıyor
Son derce titiz bir şekilde tasarlanan bu parkta Avrupa’nın en hızlı beşinci Roller Coaster’ı yani hızlı treni yer alıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here