Büyükçekmece Otelleri ve Büyükçekmece Otel Fiyatları
Büyükçekmece Otelleri ve Büyükçekmece Otel Fiyatları

Büyükçekmece Otelleri ve Büyükçekmece Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap aradık. Umarım bulduğumuz cevaplar, iş ve turistik amaçlı yaptığınız seyahatleri daha rahat hale getirir. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Büyükçekmece İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Köklü bir geçmişe sahip olan Büyükçekmece’de çok sayıda tarihi yapıt bulunmaktadır. Büyükçekmece Gölünü içinde barındıran ilçe; Büyükçekmece Gölü ile Marmara Denizinin birleştiği yerde yoğunlaşmıştır. Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi tarafında ziyaret edilmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin birçok noktasında çok sayıda konaklama alanı bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Büyükçekmece Otelleri ve Büyükçekmece Otel Fiyatları

1-Tüyap Palas: İstanbul’un Büyükçekmece ilçesine bağlı Kumburgaz beldesinde bulunur. Yıl boyunca hizmette açık olan bu tesis konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde 2 bar ve 2 restoran bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 320-680 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Beykent Inn Hotel: İstanbul’un Büyükçekmece ilçesine bağlı Kumburgaz beldesinde bulunur. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-480 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Kumburgaz Marin Princess Hotel: İstanbul’un Büyükçekmece ilçesine bağlı Kumburgaz beldesinde bulunur. 5 yıldızlı bu lüks ve konforlu otelde sevdiklerinzle birlikte gönül rahatlığı içinde kalabilirsiniz. Odaları oldukça şık ve zarif bir şekilde dizayn edilmiştir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Eser Premium Hotel & Spa: İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde falliyet gösteren bu tesis, yıl boyunca hizmette açıktır. Tesisin bünyesinde SPA merkezi, fitness salonu, hamam, açık ve olimpik havuzuyla konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-420 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Mercia Hotels & Resorts: İstanbul’un Büyükçekmece ilçesine bağlı Kumburgaz beldesinde bulunur. 2012 yıllında hizmette açılan 4 yıldızlı bu otel, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Büyükçekmece Ucuz Otel Tavsiyeleri

1-AlaDeniz Hotel: İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde hizmet veren bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Haznedar Köşkü: İstanbul – Büyükçekmece’de yer alan bu köşk, harika bir manzaraya sahip olup yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Bünyesinde muazzam bir yüzme havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 90-170 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Emir Butik Otel: İstanbul’un Büyükçekmece ilçesine bağlı Kumburgaz beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Mavi Kumsal Hotel: İstanbul’un Büyükçekmece ilçesine bağlı Kumburgaz beldesinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanakları sunmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Ronax Hotel: İstanbul’un Büyükçekmece ilçesine bağlı Kumburgaz beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Büyükçekmece Gezi Rehberi için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Büyükçekmece Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here