Londra Gece Hayatı
Londra Gece Hayatı ve Geceleri

Londra Gece Hayatı ve Gece Eğlencesi genelde Holborn-Clerkenwell, Soho, Mayfair, Bloomsbury, Camden Bölgelerinde yoğunlaşmıştır. Bu bölgelerde çok sayıda Pub, Bar ve gece kulübü bulunur. Bunun dışında birçok festival ve sanat gösterileri bulunur. Bu şehir uyumayan şehir olarak anılır. Sabah saatlerine kadar eğlence tüm hızı ile devam eder.

Göz at ;

  1. Londra Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
  2. Londra Gezilecek Yerler
  3. Londra Nerede, Nasıl Gidilir?
  4. Londra Gece Hayatı
  5. Londra Otelleri ve Londra Otel Fiyatları
  6. Bonus Hikaye : Londra’da Tatlı Bir İltifat Aldım
  7. İngiltere 3 Günlük Gezi Planı
  8. İngiltere’de Gezilecek 10 Yer
  9. İngiltere Başkenti, Şehirleri ve Bölgeleri
  10. İngiltere Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?

Bilindiği üzere Londra şehri İngiltere’nin ve Birleşik Krallığın başkentidir. Yaklaşık 10,4 milyon nüfusu ile ülkenin en büyük şehridir.

Bu şehir sanat ve kültürün başkentidir. Ayrıca Londra dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinden biridir. Bunun dışında Londra denilince akla şüphesiz eğlence gelir. Özellikle gece hayatı konusunda oldukça renkli bir görüntüsü vardır. Şehirde çok sayıda gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda eğlence son hızı ile sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder.

Şehirde ayrıca çok sayıda müzik festivali yapılmaktadır. Yani anlayacağınız şehrin her tarafında sanat ve eğlence akmaktadır. Buraya yolunuz düşerse harika geceler yaşayabilirsiniz. Şimdi şehirde bulunan bazı gece mekanlarını yazalım. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa mutlaka yorum kısmında bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here