gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Giresun Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Otel barlarında ve cafelerden geçer Bunun dışında çok az sayıda diğer gece mekanları bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

Giresun Eğlence Hayatı

Giresun 444.467 nüfusu ile  Karadeniz Bölgesinde yer alan bir ilimizdir. İlimizin nüfusu kalabalık olmasına rağmen gece hayatı çok sönük geçer. Bunun da birkaç sebebi olabilir.

Göz at ;

  1. Giresun Gezilecek Yerler
  2. Giresun’da Gezilecek 10 Yer
  3. Giresun Gece Hayatı
  4. Giresun Nerede?
  5. Giresun Hangi Bölgede, Nüfusu
  6. Giresun Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
  7. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer

Bu sebeplerden en önemlisi ilimizin gece hayatından çok gündüz hayatı meşhurdur. Gündüzleri yayla ve doğal güzellikleri gezen biri yorulduğunda gece hayatına pek takılamaz. Diğer sebep ise yerle halkın muhfazakar kimlikli olması ve son sebep olarak ise ilimizin gelişmemiş olmasından kaynaklanıyor.

İlimizin merkezinde birkaç cafe dışında zaten gece mekanları da yoktur. Bu cafeler gecenin geç saatlerine kadar açık kalmaktadır. Buraya şehrin gençleri ve üniversite gençleri sohbet ederler.

Bunun dışında ilimizde bulunan bazı otellerde gece mekanları bulunur. Bu mekanlarda Karadeniz Türküler eşliğinde sabaha kadar eğlenebilirsiniz. Yine restoranlarda müzik dinletileri vardır. Buraya gidip Müzik eşliğinde yemek yiyebilirsiniz.

Buraya gelirseniz bu mekanlara takılabilirsiniz. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa sayfanın altında bulunan yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğim. Umarım memnun kalırsınız.

Giresun Geceleri

  • Emek Birahanesi (Görele)
  • Bar 10 (Giresun)
  • Agora Bar (Giresun)

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here