Isparta Gece Hayatı

Isparta Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde bar ve cafelerden geçer. Bunun dışında bir elin parmaklarını geçmeyecek şekilde diğer gece mekanları bulunur. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam eder.

Isparta Gece hayatı ve şehrin görüntüsü

Isparta 427.324 nüfusu ile Akdeniz Bölgesinde yer alan bir ildir. İlimizin nüfusu fazla kalabalık olmamasına rağmen gece hayatı burada baya hareketli geçmektedir. Hareketli olmasının sebebi de İlimizde bulunan Süleyman Demirel Üniversitesidir. Üniversite öğrencilerinde gece hayata katılması ile burada gece hayatı çok renkli olmuştur. Fakat üniversitelerin tatile girmesi ile burada gece hayatı adeta tatile girmektedir. Bunun sebebi ise kentin mütedeyyin yapısından kaynaklanıyor. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğim. Buraya giderseniz bu mekanlara takılabilirsiniz. Umarım memnun kalırsınız.

ISPARTA GECE HAYATI

Barcelona Pub & Plus: Isparta merkezde bulunan bir mekandır. Isparta’da eğlence olarak adres gösterilen mekanların başında gelmektedir. Ortam gayet hoş. Özellikle canlı müzikler baya kaliteli tavsiye edilir.

Big Yellow Taxi Benzin: Isparta merkezde bulunan bir mekandır. İlimizin en nezih mekanlarından biridir. Ortam gayet hoş, Çalışanlar gayet güler yüzlü ve nazik. Buraya yolu düşenler şiddetle tavsiye edilir.

Eylül Türkü Evi: Isparta il merkezine bağlı Kutlubey Mahallesinde bulunur. Buraya gelenler kesinlikle canlı müzik için gelmeli. Çünkü canlı müzik harika çalmaktadır. Buraya yolu düşenlerin mutlaka uğraması gerekir.

Kardelen Gazinosu: Isparta kent merkezinde bulunur. 90’lı yılların gözde mekanıydı. Burası o gözdeliğini hiç kaybetmedi. Her geçen gün canlılığını korumaktadır.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Isparta Gece Hayatı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here