Mersin Ayaş Otelleri ve Mersin Ayaş Otel Fiyatları
Mersin Ayaş Otelleri ve Mersin Ayaş Otel Fiyatları

Mersin Ayaş Otelleri ve Mersin Ayaş Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz sorulara cevap bulursunuz.

Ayaş, Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Burada gezilip görülecek birçok yer bulunur. Özellikle yaz aylarında buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birçok konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı otelleri size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Mersin Ayaş Otelleri ve Mersin Ayaş Otel Fiyatları

1-Liparis Resort Hotel & Spa: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Ayaş Beldesinde bulunur. Oksijen deposu olarak bilinen bu belde, yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist çekmektedir. Beldenin en şık ve konforlu 5 yıldızlı oteli,  toplam 120 oda kapasitesiyle 2016 yıllında hizmette açılmıştır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Royal Sebaste Otel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Ayaş Beldesinde yer alan bu otel, toplam 108 oda ve 280 yatak kapasitelidir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip muazzam bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Lamos Otel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Ayaş Beldesinde bulunur. Üç tarafı denizlerle çevrili bu otel bir yarımada üzerinde yer alıyor. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Otelin odaları harika deniz manzarasına sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Zeynel Boutique Otel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Ayaş Beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alan bu otel, deniz manzaralı odaları ve ağaçlarla çevrili bahçesiyle konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Sergen Apart Motel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Ayaş Beldesinde bulunur. Yıl boyunca konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Ev konforunda size ve sevdiklerinize huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 60-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here